Ezekiel Elliott, Micah Parsons „chcą” Odella Beckhama w Cowboys

Dallas Cowboys nawet nie próbują tego ukrywać: Chcą Odella Beckhama Jr.

Jeden dzień po tym, jak właściciel Jerry Jones pochwalił gwiazdę wideout i powiedział, że „wyglądałby całkiem dobrze” nosząc mundur Cowboys, dwóch najbardziej prominentnych graczy zespołu zintensyfikowało rekrutację.

„Chcemy go”, Ezekiel Elliott powiedział reporterom w środę. „Chcemy OBJ”

All-Pro linebacker Micah Parsons rozwinął temat jeszcze bardziej, intymnie stwierdzając, że Beckham może pomóc Cowboys wygrać Super Bowl.

„S—, możemy go wykorzystać,” powiedział Parsons. „Myślę, że jest świetnym graczem. On rozszerzy tę ofensywę. Jest facetem, którego chcesz w drużynie obok wszystkich innych krytycznych rzeczy, które ludzie wymyślają i s— o nim. On może dodać prawdziwą wartość do drużyny i pomóc nam zrobić to, co chcemy zrobić.

„Jeśli facet na rynku mówi o tym, że chce grać i chce wygrywać mecze, to s—, ja też. Chcę je wygrać tak samo źle jak ty. Jeśli chcesz wygrać gry, przyjdź wygrać gry tutaj. Pomóż nam dostać się do tej miski, którą chcesz. I want it.”

This mutual flirtation could result in an actual contract soon enough.

Free-agent receiver wymienił ostatnio cztery drużyny – Cowboys, Buffalo Bills, Green Bay Packers i New York Giants – które bierze pod uwagę. FOX Sports NFL Insider Jay Glazer poinformował ostatnio, że Beckham ma być „w pełni oczyszczony” pod koniec tygodnia z zerwanego ACL.

Podczas gdy Cowboys są mocno w playoffowej mieszance NFC na poziomie 6-2, z pewnością mogliby użyć impulsu w ataku. Do poprzedniego meczu z przebudowującymi się Bears nie zdobyli 25 punktów. Ich gra podaniowa szczególnie nie zachwyciła, produkując średnio 190,6 jardów na mecz (25. miejsce w NFL). Co więcej, czołowy receiver CeeDee Lamb nie stał się opcją nr 1, którą klub przewidział po wybraniu go z numerem 17 w 2020 roku.

Prognozowanie tego, co może zaoferować 30-letni Beckham jest trudne, biorąc pod uwagę, że pracuje on nad powrotem po drugim zerwaniu ACL. Nie był Pro Bowlerem od sześciu lat, ale błyszczał podczas swojego półsezonowego cameo z Los Angeles Rams w zeszłym roku. W 12 meczach, w tym w playoffach, zanotował 48 odbiorów, 593 jardy i siedem przyłożeń.

W niedzielę będzie miał okazję przyjrzeć się dwóm swoim oczywistym finalistom, gdy Dallas podejmie Green Bay Packers (3-6) w „America’s Game of the Week” (FOX, 4:25 p.m. ET).


National Football League

Dowiedz się więcej z National Football League Śledź swoich ulubieńców, aby otrzymywać informacje o meczach, wiadomościach i więcej