EFL Trophy, Bristol Rovers-Milton Keynes przewidywania

W rundzie playoff 16 English EFL Trophy dojdzie do konfrontacji pomiędzy Bristol Rovers a Milton Keynes. Gospodarze przyjeżdżają po pokonaniu Colchesteru na „Community Stadium” 2-1, natomiast biało-czerwoni w poprzedniej rundzie spiłowali Newport w „prosty” sposób 3-1.

W rozgrywkach o mistrzostwo League One, Bristol Rovers u siebie z 16 strzelonymi i 17 zdobytymi bramkami zanotowali 4 zwycięstwa, 4 remisy i 3 porażki, natomiast Milton Keynes (drugie miejsce) z 10 bramkami na koncie i 11 na niekorzyść zdołało zdobyć tylko 10 punktów w 9 meczach wyjazdowych (3 zwycięstwa, 1 remis i 5 porażek).

Zrób swoje przewidywania teraz!

Bristol Rovers rozpoczynają jako faworyci, poznaj przewidywania

Ostatnie poprzednie spotkanie pomiędzy tymi drużynami miało miejsce 11 października i zakończyło się 1-0 na korzyść BristolRovers. Na „Memorial Stadium” za sukces „Piratów” płaci się średnio podwójnie, natomiast możliwość, że biało-niebieskim uda się zdobyć w tym meczu przynajmniej dwie bramki, mnoży stawkę o około 1,95.

Chcesz być na bieżąco z przewidywaniami w czasie rzeczywistym? Zasubskrybuj za darmo grupę GOLLO Telegram, przewidywania Tuttosport