Dziś w Sky Sports Racing: Forma z Royal Ascot w ofercie w Southwell | Racing News

Siódma Elvenia w Albany Stakes nie była widziana od czasu biegu w Royal Ascot i powraca z przyzwoitą szansą dla zespołu Kevina Ryana we wtorek w Southwell.

7.00 Southwell – Albany also-ran powraca w Southwell

Elvenia będzie oczekiwana, by odnieść dwa zwycięstwa z trzech startów pod wodzą Neila Callana w tym talkSPORT Powered By Fans Fillies’ Novice Stakes (7:00).

Zadebiutowała na torze wygrywając w Newcastle po raz pierwszy, a następnie zajęła godne uznanie siódme miejsce za bohaterką Breeders’ Cup Meditate w Albany Stakes w Royal Ascot.

  • Coko Beach rezerwuje powrót do Grand National dzięki wygranej w Punchestown
  • Henderson sygnalizuje, że Ryanair to jedyna droga dla Shishkina

Zakładając, że trenuje dalej, powinna wylądować w drużynie Kevina Ryana, a 72-klasowa Medici Chapel może stanowić zagrożenie dla drużyny Johna i Thady’ego Gosdenów.

Class Member George’a Boughey’a była czwarta w debiucie i powinna poprawić się po tym wysiłku w Wolverhampton.

4.55 Southwell – Starcie zwycięzców last-time-out

Zwycięzca last-time-out Charliego Johnstona Krona z pewnością będzie za niską ceną, aby ponownie wejść w talkSPORT Handicap (4:55).

Trzyletnia klacz znacznie poprawiła się w debiucie w handicapie, odnosząc sukces z szeroką marżą, i mogłaby tutaj przeciwstawić się karze.

Foinix jest drugim zwycięzcą ostatniego wyścigu w tym czteroosobowym polu i stanowi poważne zagrożenie, po wygranej w Chelmsford dla drużyny Gaya Kellewaya.

5.30 Southwell – Nieznani rywale biorą udział w gorącym handicapie

Handicap talkSPORT Download The App Handicap (5:30) wygląda na szczególnie trudny, z kilkoma biegaczami w formie, którzy tworzą osiem biegów w tym polu klasy 5.

Powracający do zdrowia były mistrz dżokej Oisin Murphy poprowadzi No Saint Michaela Bella, który ostatnim razem wystartował pod Dylanem Hoganem i prawdopodobnie znajdzie miejsce na dalszą poprawę.

Aclaimed Art jest jednym z do rozważenia z zespołu Jamesa Tate’a, z Rossą Ryanem biorącym udział w gonitwie po ostatnim sukcesie w Kempton.

Oglądaj Southwell na żywo na Sky Sports Racing we wtorek 21 lutego.