Dziś na Sky Sports Racing: Niepokonany ogier rozpoczyna klasyczną kampanię w Paryżu dla Jean-Claude’a Rougeta | Wiadomości wyścigowe

Klasyczny Rajapour powraca z klasycznymi referencjami na linii w Grupie 3 Prix de Fontainebleau w ParisLongchamp, na żywo w Sky Sports Racing.

2.50 ParisLongchamp – Rajapour powraca do zespołu Rougeta

Dwa niepokonane ogierki dla ciężkich francuskich trenerów idą łeb w łeb w fabule Prix de Fontainebleau (2:50) w ParisLongchamp.

Andre Fabre prowadzi Maniaca, który z pewnością poprawi się po przerwie, a Jean-Claude Rouget wysyła Rajapoura , który wygrał trzy razy jako dwulatek.

Obejmowało to październikowy sukces w notowanej Prix Isonomy w Deauville, co jest prawdopodobnie najlepszą formą w książce.

  • Bezbłędny Constitution Hill sięga po chwałę w Aintree Hurdle
  • Shishkin odbija się w epickim Aintree Bowl

3.25 ParisLongchamp – bohaterka Boussac powraca na gonitwę przygotowawczą do 1000 Gwinei

W Prix de la Grotte Grupy Trzeciej (3:25) spodziewamy się dziewięcioosobowej czołówki, w której zwyciężczyni Prix Marcel Boussac Christophera Heada Blue Rose Cen będzie chciała podbić swoje notowania we francuskiej gonitwie 1000 Gwinei.

W opozycji, Algolia Andre Fabre’a ma dwa do dwóch i w zeszłym miesiącu wygrała w Saint-Cloud, więc kondycja wyścigowa nie powinna stanowić problemu.

Autumn Starlight jest również warta uwagi dla zespołu Stephane’a Wattela, który ostatnio wygrał wyścig Listed i będzie miał Christophe’a Soumillona w siodle.

1:33 ParisLongchamp – O’Brien zaatakuje z Londonerem?

Kolejny pretendent Aidana O’Briena w Prix Noailles Grupy Trzeciej (1:33), z Londonerem, który ostatnio wygrał w Dundalk.

Christophe Soumillon wsiądzie na konia i zmierzy się z ogierem Frankela Flight Leader dla zespołu Andre Fabre.

Bauyrzhan Murzabayev jest na pokładzie tego progresywnego trzylatka – powinien być odpowiedni na tym dystansie, ponieważ w październiku wygrał na dystansie dziewięciu furlongów.

Oglądaj całą francuską akcję z ParisLongchamp w niedzielę 16 kwietnia na Sky Sports Racing.