Dzika Karta MLB: J.T. Realmuto, Kyle Gibson prowadzą Phillies do szóstej z rzędu wygranej

Phillies po raz kolejny atakują Piratów, wygrali 18 z ostatnich 20 meczów z przegranymi pierwotnie pojawił się na NBC Sports Philadelphia

Phillies kontynuują atakowanie mieszkańców piwnic i duszenie ich na początku, pozostawiając najsłabsze drużyny w National League z małymi szansami na powrót.

To dobrze wróży kolejnym 13 meczom z rzędu przeciwko klubom poniżej 500.

Tak jak w piątek wieczorem i przez cały tydzień, Phillies jechali wczesnym atakiem do stosunkowo wygodnego zwycięstwa. Zdobyli trzy punkty w pierwszej rundzie dzięki podwójnej akcji J.T. Realmuto i wygrali 6-0, szóstą z rzędu.

Phils pokonali swoich przeciwników 22-1 w pierwszych trzech rundach tych sześciu spotkań.

„Wiesz, w zeszłym roku to był nasz upadek, szczerze mówiąc,” miotacz Kyle Gibson powiedział o zdolności Phillies do pokonania drużyn zakopanych w rankingu.

„W tym roku, nasz sposób myślenia przychodząc był trochę bardziej chrupiący i z trochę więcej krawędzi niż mieliśmy w przeszłości. Łatwo jest popaść w samozadowolenie, gdy gra się z takimi drużynami. Szczególnie w ostatnim czasie świetnie radzimy sobie w meczach z tymi drużynami, zdobywając wcześnie prowadzenie i nadając ton grze.

„Byłem w drużynach, które przegrywały po 100 meczów i za każdym razem, gdy oddawały wcześnie bieg, czułem się jakbym 'znowu to robił’ Zakładam, że niektóre z drużyn, z którymi graliśmy, miały takie uczucie. To jest to, czego chcesz jako drużyna, która gra o playoffy. Chcesz, żeby weszli w ten nastrój i dla nich będzie ciężko wrócić. To była największa różnica.”

Realmuto był jednym z najlepszych sluggerów baseballu przez ostatnie pięć tygodni. W ostatnich 27 meczach wbił 26 biegów, co jest czwartym wynikiem w majors w tym okresie, tylko za Paulem Goldschmidtem, Aaronem Judge’em i Pete’em Alonso.

Realmuto ma ekstra-bazowe trafienie i/lub RBI w ośmiu kolejnych meczach, a możliwości powinny się utrzymywać z Bryce’em Harperem z powrotem uderzającym przed nim. Harper, w swoim drugim meczu od czasu powrotu po złamaniu lewego kciuka, zasponsorował w pierwszym inningu tak samo jak w piątek. To załadowało bazy dla Realmuto. Harper był później celowo chodzony dwa razy.

„Odkąd tu jestem, prawie graliśmy w dół do naszej konkurencji czasami,” Realmuto powiedział. „Dla mnie to duża różnica w naszym sezonie. Zespoły, z którymi powinniśmy sobie poradzić, graliśmy dobrze przeciwko całemu sezonowi.”

Phillies otworzyli ładną poduszkę w wyścigu o dziką kartę. Zajmują drugie z trzech miejsc w wyścigu o dzikie karty z przewagą 2 i pół meczu nad Padres i pięcioma nad Brewers.

W tym sezonie jest wiele naprawdę złych drużyn w całym baseballu, a od czasu, gdy po przerwie All-Star zostali zmieceni przez Cubs, Phillies są 18-2 przeciwko klubom z przegranymi rekordami.

Od 1 czerwca Phillies mieli pięć różnych zwycięskich pass, trwających co najmniej pięć meczów. Przy stanie 72-55, są tak daleko powyżej .500, jak byli od ostatniego dnia sezonu 2011, i dawno nie mieli tylu trafień w tym samym czasie.

Phillies są 23-9 w swoich ostatnich 32 meczach. Nick Castellanos, Alec Bohm i Realmuto trafili w tym okresie od .323 do .333. Bryson Stott trafił .295 z popem. Jean Segura nie wrócił przez cały ten czas, ale w ostatnich 19 meczach trafił .344 z .427 on-base percentage. I to on jest teraz ósmym graczem.

Pamiętacie, kiedy Kyle Schwarber prowadził ofensywę Phillies od 1 czerwca do połowy lipca? Schwarber ma jeden home run w ostatnich trzech tygodniach, a Phils są 14-7. Stawiają czoła gorszemu boiskowi i słabej obronie, ale znajdują sposoby na zdobycie punktów nawet wtedy, gdy ich home runy nie są głębokie.

Gibson zdobył zwycięstwo w swoim 25 starcie, poprawiając się do 9-5 z 4.08 ERA. W jednym z jego najlepszych startów w tym roku, wykluczył dziewięć osób w siedmiu bezbramkowych inningach.

Phils szukają sposobu na pozbycie się siedmio-gamowej serii sezonowej z Piratami w niedzielę po południu, pod wodzą Noah Syndergaarda, którego cztery starty jako Phillie zakończyły się zwycięstwami.

„1 września może być trochę za wcześnie, by zacząć o tym myśleć, ale kiedy siedzisz w miejscu, które daje możliwość gry w playoff, łatwiej jest o tym myśleć”, powiedział Gibson. „Starasz się walczyć z tymi myślami, dopóki nie będziesz mógł się klinczować i dopóki nie dotrzesz do tego momentu, ale absolutnie, jest to coś, o czym myślisz”.

Zostało jeszcze trzydzieści pięć meczów.

Subskrybuj Phillies Talk: Apple Podcasts | Google Play | Spotify | Stitcher | Art19 | Watch on YouTube