Dundalk-Uc Dublin, przewidywanie w jedną stronę

W dwudziestej drugiej kolejce ligi irlandzkiej doszło do near-headera, czyli meczu pomiędzy Dundalk a Uc Dublin. W kursie wszystko jest dla gospodarzy i mają więcej niż jeden… powód, by iść przeciwko ostatnim w klasie.

Faworyt Dundalk nad UC Dublin, zgadnij wynik

UC Dublin nie zdobył bramki w pierwszej połowie

Dundalk jest drugi z minus dziesięć od Shamrock, który prowadzi, ale rozegrał jeszcze dwa mecze: krótko mówiąc, gra się nie skończyła.

Teraz mecz do wygrania za wszelką cenę dla Dundalk, którzy ostatnio mało punktowali i są świeżo po 0-0 wyjazdowym meczu z Shelbourne.

Obrona jest mocną stroną gospodarzy, tego samego nie można powiedzieć o UC, którzy za jednym zamachem „szczycą się” najgorszym atakiem i najgorszą obroną w turnieju.

Zabawny fakt: Dublińska jedenastka ma na swoim koncie 12 bramek, wszystkie zdobyte w drugiej połowie: nigdy więc nie świętowano gola przed czasem odpoczynku! Dundalk poza pierwszymi dwoma dniami potem zawsze zamykali drzwi w pierwszej połowie.

Przewidywania ? Można spróbować combo 1 pi plus Multigol 2-5 lub handicap 1 biorąc pod uwagę różnicę między obiema drużynami.