Drew Lock „rozczarowany” ponowną utratą posady startowego rozgrywającego

Pete Carroll ogłosił swoją decyzję dotyczącą startu rozgrywającego całej drużynie w szatni po ostatnim meczu przedsezonowym w piątek wieczorem. Nie musiał nikomu mówić.

Dla wszystkich było oczywiste, że Geno Smith zacznie tydzień 1.

Drew Lock nie zrobił wystarczająco dużo, aby wygrać pracę od Smitha, który stał się faworytem do startu w momencie, gdy ponownie podpisał kontrakt z Seahawks 19 kwietnia. Lock rzucił trzy przechwyty i jedno przyłożenie w swoich 56 snapach przeciwko Cowboys.

„On może grać”, powiedział Carroll. „Nie mam żadnych wątpliwości, że może grać. Naprawdę nie mam. Ma cały swój atletyzm. Ma siłę ramienia. Ma talent do gry. Ma w sobie kreatywność. Wszystko to. Myślę, że wkrótce będzie fantastycznym piłkarzem, więc to tylko kwestia tego, że nie miał wystarczająco dużo czasu, aby pokonać faceta, który wiedział dokładnie, co robi i który po prostu pozostał przy tym i naprawdę po prostu wygrał pracę z powodu swojej konsekwencji i naprawdę jego wydajności.”

To oznacza drugie z rzędu lato, w którym Lock stracił pracę startową. Teddy Bridgewater pokonał go w Denver podczas obozu treningowego rok temu, a Broncos przehandlowali go do Seahawks po nabyciu Russella Wilsona.

„Jako zawodnik, zawsze jesteś rozczarowany i byłem rozczarowany”, powiedział Lock. „Chcesz być tam na zewnątrz. Chcesz grać z tymi chłopakami. Chcesz być w stanie wejść na pole i pokazać, że możesz to zrobić. Tak, jesteś rozczarowany, ale teraz moim zadaniem jest mieć jego plecy i być najlepszym kolegą z drużyny, jakim mogę być. Muszę wychodzić codziennie i znajdować sposoby, aby uczynić ten zespół lepszym i siebie lepszym. Muszę starać się być lepszym każdego dnia. Wiem, że nie będę brał udziału w repach, ale jest wiele sposobów, aby stać się lepszym.

„Nauczyłem się wiele o tym, co zrobić w zeszłym roku w tej sytuacji i jak być gotowym na każdą szansę, którą dostanę. Po prostu muszę stać się lepszy każdego dnia.”

Smith wziął większość repów pierwszej drużyny podczas programu offseason, obozu treningowego i rozpoczął wszystkie trzy gry przedsezonowe. Lock miał rozpocząć drugi mecz przedsezonowy, ale dwa dni przed meczem testował pozytywnie COVID-19.

Lock powiedział, że jego druga walka z COVID „kopnęła mnie trochę w tyłek”, ale odmówił użycia tego jako wymówki dla tego jak zagrał w piątek wieczorem lub dla przegrania bitwy o rozgrywającego.

„Łatwą odpowiedzią jest to, że za każdym razem, gdy opuszczasz grę, to ustawia cię z powrotem, czy to przed sezonem, czy w sezonie regularnym,” powiedział Lock. „Raiders, oczywiście, byłem bardzo rozczarowany, że nie dostałem się do gry w tym meczu, ale wyszedłem na treningu w tym tygodniu dużo lepiej i miałem okazję.”

W dwóch meczach przedsezonowych, Lock poszedł 24-of-39 na 273 jardy z trzema przyłożeniami i trzema przechwytami. Stracił również fumble.

Drew Lock „rozczarowany” ponowną utratą posady startowego quarterbacka pierwotnie pojawił się na Pro Football Talk