Dowódcy skupiają się na zawodnikach gotowych do gry w NFL w siedmiorundowym mock drafcie

W NFL Draft chodzi o budowanie na przyszłość. W tym przypadku jest to po prostu przyszłość, której trener Dowódców Ron Rivera i generalny menadżer Martin Mayhew mogą nie mieć.

To dziwna dynamika unosząca się nad całą franczyzą w tym offseason. Wszystko wskazuje na to, że drużyna zostanie wkrótce sprzedana przez pogrążonego w kryzysie właściciela Dana Snydera. I nie licząc oszałamiającego startu w Super Bowl w tym sezonie, trudno sobie wyobrazić, że nowy właściciel nie będzie chciał wprowadzić swoich własnych ludzi do prowadzenia drużyny.

Więc czy przyznają to czy nie, Mayhew i Rivera potrzebują graczy, którzy mogą pomóc teraz, którzy są gotowi wejść do być może niektórych ról, aby mogli mieć jak najwięcej wsparcia wokół drugorocznego rozgrywającego Sama Howella. Nie mogą draftować projektów, szczególnie wcześnie. Prawdopodobnie nie mogą ryzykować.

Wiedzą, że potrzebują zawodników gotowych do gry w NFL, bo w głębi duszy wiedzą, że muszą wygrywać.

Mogą tego nie mówić, ale można się założyć, że będzie to motyw przewodni zawodników, których skończą draftować. Oto więc spojrzenie na to, jak może wyglądać ich osiem picków w NFL Draft:

1. Pierwsza runda, 16. overall: Illinois CB Devon Witherspoon

Duet cornerów Komandorów – Benjamin St-Juste i Kendall Fuller – był w zasadzie całkiem niezły w zeszłym sezonie. Żaden z nich nie jest jednak narożnikiem nr 1. Dodatkowo Fuller jest w ostatnim roku swojego kontraktu. Mierzący 180 cm i ważący 181 funtów Witherspoon jest powszechnie uważany za jednego z trzech najlepszych zawodników w tegorocznej klasie, ale jego akcje zostały zranione przez kontuzję ścięgna, która uniemożliwiła mu wzięcie udziału w combine i pro day. 5 kwietnia odbędzie się jego prywatny trening dla drużyn NFL, który może być wymowny. Skauci mówią, że jest agresywnym, fizycznym graczem z nosem do piłki, co pokazał trzema przechwytami i 17 obronami podań w 12 meczach w zeszłym roku.

2. Druga runda, 47. ogółem: Oregon State TE Luke Musgrave

Każdy młody rozgrywający powinien mieć w swoim arsenale dobrego przyjmującego tight enda. Jasne, Komandosi mają jeszcze Logana Thomasa, ale ma on 32 lata, w ostatnich dwóch sezonach rozegrał zaledwie 20 spotkań, a w zeszłym roku wyglądał jak skorupa samego siebie. Naprawdę, i tak miał tylko jeden dobry sezon. Są ulepszenia dostępne wcześnie w tym drafcie, a 6-foot-6, 253-pound Musgrave jest dużym z nich. Nie zrobił wiele w college’u i był kontuzjowany przez większość ostatniego sezonu, ale ci, którzy widzieli go na Senior Bowl, zachwycali się jego potencjałem. Nie byłoby szokiem zobaczyć go w pierwszej rundzie.

3. Trzecia runda, 97. ogółem: Ohio State C Luke Wypler

Dowódcy są tak niepewni co do przyszłości centra Chase’a Roulliera (złamana noga w 2021, zerwana MCL w 2022), że podpisali wolnego agenta Nicka Gatesa, który niesie ze sobą własne ryzyko kontuzji. Mayhew nie chciał się nawet zobowiązać, że Roullier będzie w drużynie. Zatem pewna głębia i młodość na tej pozycji wydaje się konieczna. Przy wzroście 6 stóp-3, 303, Wypler ma dobre wymiary i mógłby grać od razu, choć dodanie odrobiny siły byłoby wskazane.

4. Czwarta runda, 118. pozycja: Georgia S Christopher Smith

Dowódcy lubią Kama Curla i mają nadzieję na podpisanie z nim przedłużenia kontraktu, a w zeszłym roku mieli cztery przechwyty od Darricka Forresta, więc ogólnie są dobrzy na tej pozycji. 5-foot-11, 192-pound Smith dodałby trochę konkurencji i głębi. Jest trochę niewymiarowy, ale szybki, twardy i bardzo silny w kryciu.

NFL offseason rankings

NFL offseason rankings

Colin Cowherd szereguje drużyny NFL, które jego zdaniem dokonały najlepszych ruchów w tym offseason.

5. Piąta runda, 150. miejsce: Missouri DE Isaiah McGuire

Chase Young jest wciąż niewiadomą, dopóki nie udowodni, że wrócił po kontuzji ACL. Może też zmierzać do ostatniego roku swojego kontraktu, jeśli drużyna nie wybierze jego opcji na piąty rok. Montez Sweat również jest na ostatnim roku. Potrzebują więc wzmocnień na defensywnym końcu. McGuire (6-foot-4, 268) miał 14.5 sacków w ciągu ostatnich dwóch sezonów i udowodnił, że jest silnym pass-rusherem. Jego obrona biegowa wymaga trochę pracy, ale może być sytuacyjnym graczem za Sweatem i Youngiem, zanim potencjalnie zastąpi jednego z nich w przyszłości.

6. Szósta runda, 193. overall: Oklahoma RB Eric Gray

Pozostaje zobaczyć, jaki styl ofensywy nowy OC Eric Bieniemy poprowadzi w Waszyngtonie, gdzie Dowódcy zawsze byli run-first pod wodzą Rona Rivery. Wygląda na to, że chcą pozostać w tym stylu z Brianem Robinsonem na czele. I chociaż lubią Antonio Gibsona jako drugiego obrońcę, to jest on w ostatnim roku swojego kontraktu i nie wydaje się, by kochał swoją zredukowaną rolę. 5-foot-9, 207-pound Gray jest podwójnym zagrożeniem, które może zacząć jako trzeci back i stać się bardziej z czasem. W seniorskiej drużynie Sooners miał 1,366 jardów biegowych, 11 przyłożeń i złapał 33 podania, więc na pewno poradzi sobie z każdą ilością pracy.

7. Szósta runda, 215. miejsce: Cincinnati CB Arquon Bush

Głębia w secondary jest koniecznością dla drużyn w dzisiejszej pass-happy NFL. Bush ma rozmiar (6 stóp, 187) i szybkość (4.54), aby być dobrym w NFL. W college’u był przyćmiony przez Sauce’a Gardnera i Coby’ego Bryanta, ale dobrze trzymał się w 2021 roku, kiedy był za nimi jako nickelback, a przeciwnicy rzucali głównie w niego. Bush miał trzy przechwyty w tamtym sezonie i dziewięć w karierze uczelnianej, więc zdecydowanie ma nosa do piłki.

Early NFL Tiers

Early NFL Tiers

Nick Wright, Chris Broussard, Kevin Wildes i Greg Jennings przedstawiają zdecydowanie zbyt wczesną edycję Nick’s NFL Tiers, w której znalazły się wszystkie 32 drużyny.

8. Siódma runda, 233. ogółem: Indiana LB Cam Jones

Dowódcy nie są zbyt głębocy na pozycji linebackera, a 6-1, 226-funtowy Jones może nie pomóc od razu. Jego szybkość (4.69) daje mu szansę i może pomóc uczynić go wartościowym graczem special-teams na starcie. Swoją karierę uczelnianą rozpoczął właściwie jako safety dla Sooners. Wydawało się, że jest na dobrej drodze do wielkiego seniorskiego roku, ale kontuzja stopy skróciła go do pięciu meczów. Jest fizycznym graczem, ale może potrzebować przybrać na wadze, aby przetrwać w obronie NFL.

Ralph Vacchiano jest reporterem NFC East dla FOX Sports, obejmującym Washington Commanders, Philadelphia Eagles i New York Giants. Poprzednie sześć lat spędził na relacjonowaniu Giants i Jets dla nowojorskiej telewizji SNY, a wcześniej 16 lat na relacjonowaniu Giants i NFL dla New York Daily News. Follow him Twitter at @RalphVacchiano.

Top stories from FOX Sports:

FOLLOW Follow your favorites to personalize your FOX Sports experience

National Football League

National Football League

Washington Commanders

Washington Commanders


National Football League

Get more from National Football League Follow your favorites to get information about games, news and more