Dlaczego trener futbolu Alabamy Nick Saban ma rozcięcie na twarzy podczas Iron Bowl

Kamery CBS i Tuscaloosa News przyłapały trenera futbolu Alabamy Nicka Sabana na chodzeniu ze sporym rozcięciem na lewym policzku podczas pierwszej połowy sobotniego meczu z Auburn na stadionie Bryant-Denny.

Saban wyglądał obojętnie, chodząc jak gdyby nic się nie stało podczas drugiej kwarty, mimo zakrwawionego policzka.

Reporterka CBS Jenny Dell powiedziała w transmisji meczu, że Saban doznał rozcięcia na przechodzącej podkładce pod ramię gdzieś w pierwszej połowie, ale był w porządku i kontynuował trenowanie.

Nov 26, 2022; Tuscaloosa, Alabama, USA; Alabama head coach Nick Saban shows a cut on his face after being hit by a player during a celebration at Bryant-Denny Stadium. Mandatory Credit: Gary Cosby Jr.-USA TODAY Sports

26 listopada 2022; Tuscaloosa, Alabama, USA; Główny trener Alabamy Nick Saban pokazuje rozcięcie na twarzy po tym, jak został uderzony przez gracza podczas uroczystości na stadionie Bryant-Denny. Mandatory Credit: Gary Cosby Jr.-USA TODAY Sports

LIVE UPDATES: Alabama football score vs. Auburn: Aktualizacje na żywo z Iron Bowl

BACK SOON: Eli Gold, Alabama football announcer, dzieli się aktualizacją stanu zdrowia

MUFFED OR NOT MUFFED? Czy Auburn futbol dostał wałek przez muffed punt, replay review w grze Alabama?

Wywiad Sabana w połowie meczu też był normalny, ponieważ trener miał nadzieję, że jego zespół będzie nadal grał ciężko w drugiej połowie i upewnił się, że niektóre błędy w obronie. Alabama prowadził 35-14 w połowie i wygrał 49-27 nad in-state rywalem Tigers.

„Zanim zapytasz, powinieneś zobaczyć drugiego faceta”, powiedział Saban po meczu. „Wziąłem jedno z najcięższych uderzeń w całej grze, i w przeciwieństwie do niektórych naszych graczy, którzy musieli udać się do namiotu medycznego, jak zawsze mówię, nie robią ich tak jak kiedyś.”

Saban, 71, i Crimson Tide wyprodukowali kolejny 10-winny sezon, 15 z rzędu. Bryce Young miał cztery całkowite przyłożenia przeciwko Auburn.

Ten artykuł pierwotnie pojawił się na The Tuscaloosa News: Dlaczego Nick Saban ma rozcięcie na twarzy podczas meczu Iron Bowl