Dlaczego Kyle Juszczyk wyśmiał wstępne szanse 49ers na trade Christiana McCaffrey’a

Why Juszczyk laughed at 49ers’ initial CMC trade chances originally appeared on NBC Sports Bayarea

Kiedy 49ers przehandlowali za Christiana McCaffreya, zarówno fani jak i gracze byli oszołomieni.

Przed blockbuster trade San Francisco z Carolina Panthers 20 października, 49ers byli postrzegani jako jedno z możliwych miejsc lądowania All-Pro running back.

W najnowszym odcinku podcastu „49ers Talk”, 49ers fullback Kyle Juszczyk ujawnił, że on i jego koledzy z drużyny początkowo myśleli, że wymiana za McCaffrey’a to mrzonka.

„Wszyscy śmialiśmy się z tego wcześniej jak 'to się nigdy nie wydarzy’, ale potem to się stało” McCaffrey powiedział NBC Sports Bay Area’s Matt Maiocco. „Tak duży ruch dla wysoko postawionego gracza… Wiedziałem jak idealnie będzie pasował.”

„Biegnie najlepszą trasą ze wszystkich running backów w lidze. Byliśmy już dobrzy, ale dodanie Christiana do ognia wiedziałem, że nas napędzi.”

Po przybyciu McCaffrey’a do Santa Clara, Juszczyk i rozgrywający Brock Purdy byli jednymi z wielu graczy chętnych do pomocy w zaaklimatyzowaniu się nowego kolegi z drużyny.

„Praca z Christianem była świetną zabawą” – powiedział Juszczyk. „Rozmowy i wspólna nauka ofensywy. Wziąłem to na siebie, aby pomóc mu nauczyć się jej tak szybko, jak to możliwe.”

RELATED: Juice wyjaśnia, dlaczego nadzieja 49ers nigdy nie zgasła z Purdy’m w QB

Około dziewięć tygodni temu, 49ers oszołomili NFL przebojowym handlem, który zapewnił San Francisco kolejną elitarną broń.

Od tego czasu, 49ers z pewnością czerpią korzyści z wpływu McCaffrey’a na ofensywę.

Pobierz i śledź 49ers Talk Podcast