DJ Turner pokonuje w niesamowicie szybkim tempie 4.26 40 jardów podczas NFL Combine

Były obrońca z Michigan, D.J. Turner, zwrócił na siebie uwagę na początku tego miesiąca po tym, jak uzyskał niesamowity czas 4,26 40 jardów podczas NFL Combine. Obrońca nie jest największym, ani nawet najbardziej fizycznym cornerbackiem w tegorocznej klasie draftu, ale senior z Michigan nie pozostawił wątpliwości co do tego, kto jest najszybszym zawodnikiem w klasie.

Turner spotkał się z dziennikarzami w piątek po tym, jak Michigan zorganizował swój coroczny dzień zawodowca i powiedział, że nie był wcale zaskoczony swoim najlepszym czasem.

„Wiedziałem, że pobiegnę to, co pobiegłem” – powiedział Turner.

Nawet z jego niewiarygodnie szybkim czasem, Turner powiedział, że wcześniej robił to lepiej.

„Wcześniej biegałem szybciej” – powiedział. „To w zasadzie mniej więcej to, co biegałem wcześniej. Ale zdecydowanie wcześniej uderzałem szybciej.”

Turner następnie wyjaśnił, co dokładnie poszło na trening, gdy przygotowywał się do biegu na 40 jardów.

„Byłem w XPE w Fort Lauderdale”, powiedział Turner, zapytany, gdzie odbył swój trening. „Robiliśmy całą masę rzeczy… zdecydowanie się do tego przyłożyliśmy. Oni są szybsi. Zdecydowanie skupialiśmy się na startach, końcówkach, po prostu koncentrowaliśmy się na wszystkim, ćwiczyliśmy dwa razy dziennie.”

Trening z pewnością opłacił się Turnerowi, który zaprezentował swoją szybkość wszystkim 32 drużynom NFL.

„Mówiło się o tym, że jestem szybki, więc zdecydowanie dobrze było to transmitować na combine” – powiedział Turner.

Jeśli chodzi o porównania z innymi cornerbackami w klasie draftu, Turner wie, że jego szybkość zrekompensuje jego brak rozmiaru i fizyczności w porównaniu z kilkoma innymi obrońcami z draftu.

„Niektórzy z narożników mają po prostu różne typy ciała” – powiedział Turner. „To po prostu zależy od tego, czego chce dana drużyna. Jest tam Joey Porter (Jr.), ale on jest większym narożnikiem…”. Devon Witherspoon, jest tam, więc w pewnym sensie mamy ten sam typ ciała, jest (Kelee) Ringo, większy narożnik, więc zdecydowanie znam swoją konkurencję.”

Porter i Witherspoon to pewniacy do gry w pierwszej rundzie, a Ringo to także prawdopodobny wybór w pierwszej rundzie. Turner nie jest przewidywany tak wysoko, jak którykolwiek z trzech cornerbacków, których wymienił podczas pro day, ale przygotował dobrą ofertę dla drużyn NFL, gdy pytają, dlaczego powinni wybrać byłego Michigan DB.

„Konkurencyjny, press-man corner, może grać w narożniku, nickel, w zasadzie wszystkie z nich i zdecydowanie dostrojony do planu gry” – powiedział Turner.

Turner jest przewidywany jako wybór drugiego dnia w przyszłomiesięcznym NFL Draft, ale jego sprawdzona szybkość i szybkość może spowodować, że niektóre zespoły dadzą Turnerowi spojrzenie wcześniej, niż wielu mogłoby się spodziewać.

Przedyskutuj ten artykuł z naszą społecznością na naszych forach dyskusyjnych premium

Nie jesteś subskrybentem Maize & Blue Review? Zarejestruj się już dziś, aby uzyskać dostęp do wszystkich najnowszych informacji z Michigan, które M&BR ma do zaoferowania

Śledź naszych pracowników na Twitterze: @JoshHenschke, @Berry_Seth14, @TrevorMcCue, @DennisFithian, @BrockHeilig, @JimScarcelli, @lucasreimink, @JaredHalus

Subskrybuj nasze podcasty: Apple Podcasts, Google Podcasts i Spotify

Sprawdź treści wideo Maize & Blue Review na YouTube

Śledź Maize & Blue Review w mediach społecznościowych: Facebook, Twitter, TikTok i Instagram

Dodaj komentarz