Direct Juve v Sassuolo o 20.45: gdzie oglądać w TV, streaming i prawdopodobne składy

TURNIEJ – Z obowiązkiem dążenia do zwycięstwa w głowie i z wciąż pewnymi wątpliwościami co do formacji Max Allegri staje przed swoim debiutem w mistrzostwach, dziś wieczorem na Allianz Stadium przed swoją publicznością. Trener Juve nie ukrywał na konferencji prasowej, że deklaruje cele (walka o Scudetto i przejście rundy Ligi Mistrzów) i ambicje klubu, ale prosił o pokorę i cierpliwość. Tymczasem musimy dobrze rozpocząć dzisiejszy wieczór przeciwko Sassuolo, przed którym ostrzegał: „Sprawią, że będziemy cierpieć”. Potrzebujemy uważnego i konkretnego Juve, zupełnie innego niż to widziane przeciwko Atletico Madryt.

Gdzie oglądać Juve v Sassuolo w TV i streaming

Kick-off ustalono na 20.45, mecz będzie transmitowany i streamowany przez Dazn. Juve v Sassuolo na żywo również na naszej stronie tuttosport.com.

Follow on DAZN. Aktywuj teraz

Juve v Sassuolo, oficjalne składy

JUVENTUS (4-2-3-1): Perin; Danilo, Bonucci, Bremer, Alex Sandro; Zakaria, Locatelli; Cuadrado, Di Maria, McKennie; Vlahovic. Wszystkie: Allegri.

Do dyspozycji: Pinsoglio, Garofani, Gatti, Rugani, Fagioli, De Sciglio, Kostic, Miretti, Rovella, Da Graca, Soulé.

Niedostępne: Aké, Artur, Chiesa, Kaio Jorge, Pogba Szczęsny. Zdyskwalifikowani: Kean, Rabiot.

SASSUOLO (4-3-3): Consigli; Muldur, Ayhan, Ferrari, Rogerio; Frattesi, Matheus Henrique, Thorstvedt; Berardi, Defrel, Kyriakopoulos. Wszystkie: Dionisi.

Do dyspozycji: Pegolo, Russo, Marchizza, Erlic, Ceide, Tressoldi, Harroui, Obiang, D’Andrea, Toljan, Alvarez, Raspadori, Pinamonti.

Niedostępne: Traorè, Pegolo, Toljan, Romagna. Zdyskwalifikowany: Lopez.

Sędzia: Rapuano

Asystenci: Di Vuolo-Di Gioia

Quarto uomo: Giua

Var: Przewodnik

Ass. Var: Wyciszenie