Di Maria, Juve przeciwko Sevilli: Allegri wyjątkowy. Przyszłość? Rozmawiam z klubem

Wyzwanie pomiędzy Juventusem i Sevillą jest coraz bliżej. Bianconeri chcą za wszelką cenę dotrzeć do finału Ligi Europy i aby to zrobić, chcą narzucić się już od pierwszego etapu zaplanowanego na jutro o 21:00 na Allianz Stadium. Na konferencji prasowej w przeddzień meczu, oprócz Allegriego, który ogłosił nieobecność Bremera w obronie, wypowiedział się również Angel Di Maria, jeden z najbardziej decydujących graczy na europejskiej drodze bianconeri. Argentyńczyk powiedział: „Wrażenia są bardzo dobre, jesteśmy po ważnym zwycięstwie nad Atalantą, które dodało nam pewności siebie. Mecze Ligi Europy, podobnie jak Champions, różnią się od innych. Sevilla jest bardzo silna, bardzo często docierają do finału i wygrywają.”

Juve-Sevilla, Di Maria: „Przyszłość? Rozmawiamy z klubem”

O swojej przyszłości w Juve: „Dużo się mówi, ale teraz nasze głowy są w Sevilli. To prawda, że rozmawiamy z klubem, jestem tu bardzo szczęśliwy i zadowolony. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze, na koniec sezonu zobaczymy, co się stanie„. Zapytany, czy udział w kolejnych europejskich pucharach jest czynnikiem decydującym o jego pozostaniu, Fideo odpowiada: „Dla mojej przyszłości nie ma absolutnie żadnej różnicy, czy pójdziemy do Ligi Mistrzów, czy nie, powiedziałem to kilka razy. Co się stało z drużyną z punktami? Staramy się utrzymać koncentrację myśląc, że jesteśmy drudzy. Pracowaliśmy dobrze po niełatwych wiadomościach, ale zarząd dba o te rzeczy. To od nas zależy, czy osiągniemy nasze cele na boisku „.

Di Maria:

Guarda il video

Di Maria: „Rinnovo? Jestem tu bardzo szczęśliwy, rozmawiam z klubem”

Juve-Sevilla, Di Maria: „Allegri jest wyjątkowy”

Di Maria powiedział dalej: „Z Allegrim dobrze się dogaduję, jest wyjątkowy, zmusza nas do pracy w inny sposób niż to, co robiłem w mojej karierze. Na początku trochę się zmagałem, potem złapałem rytm i teraz osiągnąłem dobry poziom, jestem w dobrej formie i myślę, że pokazałem to w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Zacząłem lepiej pracować i to pomogło mi poprawić moje wyniki. To jest najważniejsze, teraz musimy dotrzeć do finału również dla wszystkich fanów. Mamy również nadzieję, że skończymy w pierwszej czwórce, a potem zobaczymy„. „ Liga Europy to trofeum, za którym tęsknię, grałem tylko jeden półfinał z Benficą, jestem w 100 procentach skoncentrowany” dodał Argentyńczyk.

Di Maria su Allegri:

Obejrzyj wideo

Di Maria o Allegrim: „To wyjątkowy trener”

© RESERVED REPRODUCTION