DFB Pokal przewidywania, statystyki i kursy Lipsk-Dortmund

Na „Red Bull Arena” już za kilka godzin rozpocznie się mecz Lipsk-Dortmund. Stawką konfrontacji dwóch potęg ligi niemieckiej jest dostęp do półfinału DFB Pokal.

Obie drużyny przegrały swój ostatni mecz w Bundeslidze. Byki dały się zaskoczyć u siebie atakami Mainz (0-3), natomiast Borussia wywiesiła białą flagę na boisku Bayernu Monachium z Tuchelem (4-2).

Dokonaj swoich przewidywań teraz!

Lipsk rozpoczyna jako lekki faworyt

W poprzedniej rundzie DFB Pokal zarówno Lipsk jak i Dortmund oddały „combo” łączące Gole z Ponad 2,5, kombinację, która w tym meczu gwarantowałaby mnożnik 1,70.

W poprzednich dwóch meczach Bundesligi w tym sezonie nie brakowało okazji bramkowych, Mecz Lipsk-Dortmund zakończył się wynikiem 3-0, natomiast po drugiej stronie boiska mecz zakończył się wynikiem 2-1 dla Żółto-Złotych.

Kursy na rękę Konfrontacja zapowiada się na bardzo wyrównaną, za znak 1 płaci się średnio 2,20 natomiast „2” oferowane jest po około 2,80. Nie należy wykluczać bramki już w pierwszej połowie.

Chcesz być na bieżąco z przewidywaniami w czasie rzeczywistym? Zapisz się za darmo do grupy GOLLO Telegram, przewidywań Tuttosport© RESTRICTED REPRODUCTION