Detroit Tigers zbierają się po kontuzji Alexa Faedo i pokonują Strażników 5-3, by zrównać się z nimi w tabeli

Zapytajbukmachera.pl » Detroit Tigers zbierają się po kontuzji Alexa Faedo i pokonują Strażników 5-3, by zrównać się z nimi w tabeli

Jonathan Schoop wszedł do klubu na Comerica Park w poniedziałek rano w środku sezonowej zapaści.

Wyszedł czując się jak jeden z najgorętszych graczy w baseballu, po najlepszych 12 godzinach swojego sezonu.

Po doskonałym dniu 4 na 4 w meczu 1, Schoop podniósł się z miejsca w meczu 2, idąc 2 na 4 z biegiem i RBI.

To wzmocniło ofensywę na początku, zanim RIley Greene wjechał w bramkę w szóstej rundzie, a Eric Haase uderzył solo w siódmej, napędzając Tygrysy do zwycięstwa 5-3 i zamiatania double-header.

Tygrysy są teraz 32-47 w sezonie.

Schoop rozpoczął zdobywanie punktów wcześnie, prowadząc od trzeciego ranka z podwójnym uderzeniem w ścianę, co było jego piątym trafieniem w tylu at batach tego dnia. Po awansie na trzecią pozycję po prawym skrzydle Victora Reyesa, do akcji wkroczył Greene.

Debiutant uderzył w piłkę do drugiego bazowego Andresa Gimeneza, Schoop natychmiast ruszył do przodu i użył podręcznikowego, lekkiego haka po zewnętrznej stronie płyty, aby pokonać Sandy’ego Leona.

Przy sposobie, w jaki Alex Faedo grał na początku, ta wczesna przewaga była całkiem dobra dla Tygrysów.

Po trzech ciężkich występach z rzędu dla Faedo, debiutant robiący 11. start w swojej karierze, przeszedł przez trzy inningi, potrzebując tylko 40 uderzeń, rozrzucając jedno uderzenie i jeden spacer.

Wtedy zdarzył się czwarty inning.

Tigers catcher Eric Haase celebrates with third baseman Harold Castro, right, after hitting a solo home run during the seventh inning of Game 2 of the doubleheader on Monday, July 4, 2022, at Comerica Park.

Łapacz Tygrysów Eric Haase świętuje z trzeciobazowym Haroldem Castro, po uderzeniu solowego home runu podczas siódmego inningu meczu nr 2 z podwójnego headsetu w poniedziałek, 4 lipca 2022, na Comerica Park.

Faedo pozwolił Amedowi Rosario na spacer w leadoff, po którym nastąpił singiel Jose Ramireza, dublet Franmila Reyesa, sac fly Andresa Gimeneza i singiel Owena Millera.

Nagle jednoseryjne prowadzenie stało się dwuseryjnym deficytem. Nie udało mu się wyjść z tego meczu.

Po wymuszeniu pop up’a na dwa out’y, 26-latek wydał kolejne walkowery dla ósmego i dziewiątego zawodnika – Sandy’ego Leona i Oscara Mercado – co spowodowało wizytę na boisku menadżera A.J. Hincha i asystenta trenera Matta Rankina.

Faedo rzucił kilka próbnych uderzeń, po czym został ściągnięty z powodu bólu prawego biodra, jak poinformowała drużyna.

Tyler Alexander wszedł na boisko z załadowanymi bazami i sprawił, że Steven Kwan wyszedł na środek z załadowanymi bazami i uniknął dalszych szkód.

Tygrysy dostały prezent w dolnej części czwartej części, kiedy zaczęły się odbijać. Eric Haase rozpoczął inning z pop-upem z małej ligi przed kopcem, jako że zarówno starter Konnor Pilkington jak i łapacz Sandy Leon zbiegli się.

Dwójka prawie się zderzyła, zanim piłka odbiła się od rękawicy Pilkingtona i potoczyła się do backstopu, pozwalając Haase’owi dostać się aż do drugiej bazy.

Po tym jak Spencer Torkelson uziemił się na 104.6 mph strzale, Harold Castro pokonał infield singla, który został unieważniony po tym jak został początkowo wywołany na boisku.

Tigers pitcher Alex Faedo pitches during the first inning of Game 2 of the doubleheader against the Guardians on  Monday, July 4, 2022, at Comerica Park.

Miotacz Tygrysów Alex Faedo rozbija podczas pierwszego inningu gry nr 2 podwójnego headsetu przeciwko Strażnikom w poniedziałek, 4 lipca 2022, na Comerica Park.

To spowodowało, że Jonathan Schoop, z biegaczami na rogach, który singlował – jego szóste kolejne trafienie – aby złapać Haase i zmniejszyć przewagę na pół. Po nim Reyes dokonał wyboru, a Castro doprowadził do remisu po trzech.

Tak było do szóstej rundy. Torkelson rozpoczął inning od singla, po czym Castro wykonał strikeout, a Schoop wyrzucił piłkę, którą uderzył z prędkością 105.6 mph.

Reyes uderzył szybką piłkę 3-2 w prawe pole, aby Torkelson mógł przejść na trzecią bazę, po czym Greene podszedł do talerza i uderzył kolejnego choppera. Tym razem, piłka przeleciała tuż nad kopcem miotacza, nie pozostawiając szans na zagranie, gdyż Greene dotarł do bazy w 14 ze swoich 15 meczów w MLB.

Haase dostarczył fajerwerków w następnej odsłonie. Po dwóch szybkich wylotach na początku siódmej rundy, Haase otrzymał wiszącą podkręconą piłkę na pierwszym uderzeniu i wysadził ją na lewe pole, pokonując 389 stóp przy 106,6 mph poza ławką rezerwowych, dzięki czemu Tygrysy wygrały dwoma punktami.

Genialna ławka

Ławka, która była jasnym punktem Tygrysów w tym sezonie, znów błyszczała.

Pojawiający się w krótkim odstępie czasu w czwartej rundzie Alexander wyszedł z opresji. To nadało ton jego dniu, rzucając 3⅓ scoreless innings, podczas gdy pozwalając tylko na dwa single i brak spacerów.

Tigers second baseman Jonathan Schoop rolls after beating the tag of Guardians catcher Sandy Leon during the third inning of Game 2 of the doubleheader against the Guardians on  Monday, July 4, 2022, at Comerica Park.

Tigers second baseman Jonathan Schoop roluje po pokonaniu tagu Guardians catcher Sandy Leon podczas trzeciego inningu Game 2 of the doubleheader przeciwko Guardians w poniedziałek, 4 lipca 2022, w Comerica Park.

Od czasu powrotu z listy kontuzjowanych w połowie czerwca, Alexander pozwolił tylko na jeden zarobiony bieg w 13⅓ inningach przy ośmiu uderzeniach, sześciu spacerach i siedmiu strikeoutach.

Alex Lange poszedł w ślady Alexa w ósmej rundzie, kiedy to stanął przeciwko sercu Guardians.

Potrzebował czterech uderzeń, aby wybić Rosario na krzywej piłce, siedmiu uderzeń, aby Ramirez zamachnął się na 95 milimetrowego sinkera i trzech uderzeń, aby Reyes na krzywej piłce wybił stronę w kolejności.

Po użyciu Michaela Fulmera i Gregory’ego Soto w meczu 1, Hinch zwrócił się do Joe Jimeneza, aby zamknąć mecz 2.

Skontaktuj się z Tonym Garcią na apgarcia@freepress.com. Śledź go na twitterze pod @realtonygarcia.

Ten artykuł pierwotnie pojawił się na Detroit Free Press: Detroit Tigers rally to top Guardians 5-3, sweep doubleheader

Dodaj komentarz