Detroit Lions 2022 roster cuts: Aktualizacje na żywo przed wtorkowym 53-man deadline

Dan Campbell tłumaczył, jak trudne były niektóre decyzje Detroit Lions tego lata, kiedy przywołał zeszłoroczną drużynę, by zilustrować swój punkt widzenia.

„Ostatecznie prawdopodobnie będziemy musieli zwolnić kilku graczy, którzy byli tutaj przez cały zeszły rok, na których polegaliśmy, zrobili wszystko, o co ich poprosiliśmy i produkowali dla nas w zeszłym roku,” powiedział Campbell. „Ale to też jest oznaką postępu”.

Lions zwolnili jednego takiego gracza w poniedziałek, odcinając odbiorcę Toma Kennedy’ego dzień po tym, jak zakończył jako lider zespołu w przyjęciach (16), jardach odbiorczych (143) i przyłożeniach odbiorczych (dwa) w preseason.

Więcej: Detroit Lions cut tracker Day 2: AJ Parker, Anthony Pittman wśród najnowszych ruchów

Kennedy, były profesjonalny zawodnik lacrosse, zagrał w 12 meczach w zeszłym sezonie dla Lions po spędzeniu większości sezonów 2019-20 na practice squad. Złapał sześć podań na 54 jardy i rzucił 75-jardowe przyłożenie do Kalifa Raymonda na trick play.

Campbell chwalił Kennedy’ego za jego niezawodność tego lata, ale Lwy ostatecznie widziały Kennedy’ego jako gracza z ograniczoną rolą i ograniczonym upside’em.

[ One Lions player’s journey on the NFL roster cut bubble: 'They know I’m a baller’ ]

A slot-only receiver, Kennedy contributed sparingly on special teams last season and the Lions have a deeper receiving corps this fall with the additions of DJ Chark and Jameson Williams, and the return of Amon-Ra St. Brown, Josh Reynolds i Raymond.

Oczekuje się, że Williams opuści pierwszą połowę sezonu, gdy będzie dochodził do siebie po styczniowej operacji kolana. Quintez Cephus, Trinity Benson i były USFL return man Maurice Alexander również walczą o miejsca w rosterze.

WIĘCEJ: Przewidywanie 53-man rosteru i cięć Detroit Lions na sezon 2022: Dave Birkett’s breakdown

„It was tough (to make roster cuts) last year, but this year … our talent level is better,” Campbell said. „A konkurencja jest lepsza. Powtórzę to jeszcze raz, im lepsza konkurencja, tym lepiej gracze podchodzą do tej okazji, a więc masz utalentowanego gracza i jeśli nie dostaje wyzwań każdego dnia, to nigdy się nie rozwinie. Ale teraz masz kogoś, kto może rzucić wyzwanie temu zawodnikowi, zaczynają rozwijać się razem i stają się o wiele lepsi, i to jest właśnie to, w czym jesteśmy. Właśnie, czuję, że zaczynamy wchodzić w tę fazę, podczas gdy w zeszłym roku nie byliśmy tam do końca.”

Drużyny NFL mają czas do godziny 16:00, aby ustalić swoje wstępne 53-man rosters.

Lions cut Jarrad Davis, Devin Funchess, others

Drugi stint Jarrada Davisa w Detroit Lions był krótki.

Lwy zwolniły Davisa w poniedziałek w swojej pierwszej fali ostatniej rundy cięć, donosi NFL Network.

Davis był uważany za długi strzał, aby zrobić roster po pojawieniu się 2022 draft pick Malcolm Rodriguez i z kilkoma kluczowymi graczami special teams również w pokoju linebacker. Grał głównie z trzecią drużyną obrony tego lata, a dostał najwięcej czasu gry ze wszystkich linebackerów – 30 snaps – w niedzielnej przedsezonowej porażce z Pittsburgh Steelers.

Pierwszorundowy pick w 2017 roku, Davis spędził pierwsze cztery sezony swojej kariery NFL w Detroit, zanim podpisał jednoroczną umowę o wolnym agencie z New York Jets zeszłej wiosny.

Ustanowił career-highs z 100 tacklami i sześcioma sackami w 2018 roku, ale walczył z kontuzjami jego ostatnie dwa sezony w Detroit.

Po kolejnym kontuzjogennym sezonie z Jets jesienią ubiegłego roku, Davis ponownie podpisał z Lions, aby rywalizować o pracę na stosie linebackerów tej wiosny.

Rodriguez, sześciorundowy pick z Oklahoma State, był jednym ze standoutów obozu treningowego i jest w mieszance, aby rozpocząć obok Alexa Anzalone w tygodniu 1. Derrick Barnes i Chris Board również mogą zobaczyć czas w rotacji linebackerów Lions, a Josh Woods i Anthony Pittman walczą o role w drużynach specjalnych.

Lwy nie dokonały oficjalnie żadnych transakcji przed zamknięciem ligi w poniedziałek o 16:00, ale poinformowały kilku innych graczy o ich zwolnieniu.

Lions zwolnili cornerbacka Saiviona Smitha i ścięli offensive tackle Kendalla Lamma, a drużyna podobno rozstaje się z tight endem Devinem Funchessem (Michigan), receiverem Kalilem Pimpletonem (Central Michigan) i cornerbackiem Markiem Gilbertem.

WIĘCEJ: Jak Maurice Alexander skończył jako Detroit Lion – opowieść od sen. Marco Rubio do USFL

Lwy otwierają sezon 11 września w domu przeciwko Philadelphia Eagles.

Live updates

A Twitter List by freepsports

Nie widzisz tweetów? Odśwież stronę lub sprawdź ich na Twitterze.

Ten artykuł pierwotnie pojawił się na stronie Detroit Free Press: Detroit Lions roster cuts: Aktualizacje przed wtorkowym terminem