Dak Prescott ma 'swój najlepszy obóz’, według Jonesa

Gwiazda rozgrywająca Dallas CowboysDak Prescott jest wreszcie zdrowy, a Cowboys śpiewają o nim dobrą melodię.

W rzeczywistości, wiceprezes Cowboys Stephen Jones powiedział reporterom w tym tygodniu, że wierzy, iż Prescott „miał swój najlepszy obóz, jaki widziałem, odkąd jest Kowbojem.”

„Velocity, jego dokładność, cała rzecz,” powiedział Jones. „Oczywiście, gdy rozgrywający się starzeją, stają się lepsi. Ci dobrzy tak robią. Stają się lepsi każdego roku. Nie ma wątpliwości w moim umyśle, myślę, że miał swój najlepszy obóz treningowy, jaki kiedykolwiek miał.”

To wzniosłe pochwały dla Prescotta, a w piątek reporter FOX Sports Cowboys, David Helman, rzucił trochę ostrożności na komentarz Jonesa, mówiąc, że jest to ten czas w roku, kiedy każdy mówi, że jest w swojej najlepszej formie.

„Jeśli to najlepszy obóz w jego życiu, nie widziałem tego”, powiedział Helman w programie „Speak For Yourself” „To jest preseason, człowieku. Wszyscy są w najlepszej formie. Wszyscy mają najlepszy obóz. Myślę, że Dak będzie miał dobry sezon, czuję się z tym pewnie.”

Zbyt wiele pochwał dla Daka Prescotta?

Too much praise for Dak Prescott?

David Helman i Emmanuel Acho dzielą się przemyśleniami na temat ostatnich komentarzy Stephena Jonesa dotyczących rozgrywającego Cowboys Daka Prescotta.

Helman wyraził również duże obawy o to, do kogo Prescott będzie rzucał piłkę po odejściu Amariego Coopera i Cedricka Wilsona w tym offseason.

„Dak był dobry. Wygląda dobrze. Wygląda jak rozgrywający z Pro Bowl na obozie treningowym bez żadnych receiverów. Nie wiem, do kogo rzuca. Stara się, żeby to działało z bandą facetów, których nazwisk nie znamy.”

W mniemaniu Skipa Baylessa, Jones bierze stronę z podręcznika swojego ojca z wiadomością, którą dostarczył odnośnie Prescotta.

„Budują mnie w taki sposób, w taki sposób, w taki sposób, w taki sposób, w taki sposób, że mogę zejść w dół i upaść płasko na twarz na koniec roku”, powiedział Bayless w „Undisputed” „Każdego roku, to się dzieje ponownie i ponownie i ponownie. Oni over-hype. Przesadzają z promocją. A ja wpadam prosto w pułapkę.”

Bayless nie kwestionował tego, czy Prescott miał „najlepszy obóz” w swojej karierze, co następuje po tym, jak statystycznie miał swój najlepszy sezon jako podający (4,449 jardów podaniowych, 37 przyłożeń, 68.8 completion percentage i 104.2 passer rating). Pyta jednak, czy gra Prescotta będzie najsilniejsza, gdy będzie najbardziej potrzebna.

„Sednem mojej sprawy jest to, że w każdym z dwóch ostatnich sezonów kruszył się na dole,” powiedział Bayless. ” … W miarę zbliżania się do kolejnego wspaniałego sezonu NFL, dwoma rozgrywającymi na najgorętszych miejscach są Dak Prescott w Dallas i Kyler Murray w Arizonie, ponieważ obaj dostali wynagrodzenie [ostatnio] i co mają ze sobą wspólnego? Obaj spadli na swoje maski w dwóch kolejnych latach.”

Czy Dak Prescott ma swój najlepszy obóz?

Is Dak Prescott having his best camp?

Skip Bayless przyznaje, że Dak Prescott może mieć „najlepszy” obóz treningowy w swojej karierze, ale to nie ma znaczenia, jeśli znów będzie się zmagał z problemami

Prescott dobrze zaprezentował się w trzech ostatnich meczach sezonu zasadniczego w zeszłym sezonie, rzucając 12 przyłożeń i mając passer rating powyżej 100 w każdym z tych spotkań.

Jednakże, Prescott ukończył tylko 23 z 45 podań na 254 jardy z przyłożeniem i przechwytem w 23-17 playoffowej porażce z 49ers.


Dallas Cowboys

Więcej z Dallas Cowboys Śledź swoich ulubieńców, aby otrzymywać informacje o grach, wiadomościach i nie tylko.