Czy to czas Kenny’ego Picketta w Pittsburghu?

Rookie Kenny Pickett ma otrzymać więcej strzałów w meczu przedsezonowym Steelers przeciwko Jacksonville Jaguars w sobotę, jako że trwa rywalizacja o posadę QB w Pittsburghu .

Pickett, który w większości przypadków brał udział w treningach z drugą jednostką Steelers, w tym tygodniu otrzymał szansę na grę w pierwszej drużynie. Mimo to, Mitchell Trubisky jest ustawiony tak, że w sobotnim matchupie, trener Mike Tomlin powiedział w czwartek.

„Chcemy po prostu zobaczyć Kenny’ego w większej ilości akcji,” powiedział Tomlin dziennikarzom. „To jest wielki tydzień dla [Picketta] pod względem tego, że być może dostanie się do pierwszej połowy tego meczu i wyobrażałbym sobie, że dostanie możliwość zobaczenia frontowych obrońców dla Jacksonville.”

W piątkowym „The Herd” Colin Cowherd wyjaśnił, dlaczego odpowiedni czas na grę Picketta jest wcześniej niż później.

„Mike Tomlin, myślę, że widzi to, co wszyscy widzą,” powiedział Cowherd. „Wszyscy na świecie wiedzą, jaki jest Trubisky. Widzieliśmy to – wzloty i upadki. Każdy, przez te wszystkie lata, w wie, czym jest Mason Rudolph. Widzieliśmy to. Jedynym rozgrywającym [który] Steelers mają, o którym naprawdę nie wiemy, czy może być wyjątkowy – bo Trubisky i Mason Rudolph są … zdolni, nie wyjątkowi – jest Kenny Pickett.

„Dlaczego nie zagrać go przeciwko Jags?”

„Wiesz, jaki jest Trubisky [i] wiesz, jaki jest Mason Rudolph,” kontynuował Cowherd. „Nie wiesz, czym jest Kenny Pickett. Kiedy się tego dowiesz? Ja bym się dowiedział w dwóch następnych meczach, które się nie liczą. Pozwól mi coś zobaczyć. Postawcie go od razu na boisku z Trevorem Lawrence’em i zobaczmy to. … W tym momencie 24-latek z czterema latami startów, właśnie wygrał ACC [mistrzostwa] – na co czekasz? Wiemy, co jest w pokoju. On jest jedynym gościem, który nie wie, co dostaniemy.”

Pickett – nr 20 w drafcie 2022 NFL z Pittsburgha – miał błyskotliwy debiut w pierwszym przedsezonowym meczu Steelersów przeciwko Seattle Seahawks. Zakończył noc z 95 jardami i dwoma przyłożeniami przy 13 na 15 podaniach.

Pittsburgh skończył ostatni sezon 9-7-1, dobry dla drugiego miejsca w AFC North, przed przegraną w rundzie wild-card playoffów. To oznaczało trzecią stratę Steelers w pierwszym meczu posezonowym w ciągu ostatnich czterech lat. Pittsburgh nie wygrał meczu playoffowego od sezonu 2016.


National Football League

Get more from National Football League Follow your favourites to get information about games, news and more.