Cremonese-Fiorentina, kurs uśmiechnął się do fiołków

W otoczeniu stadionu Giovanni Zini w Cremonie wszystko jest gotowe do rozpoczęcia pierwszego etapu półfinału Coppa Italia. Cremonese Davide Ballardiniego przybywa na spotkanie z Violą po wyeliminowaniu najpierw Napoli na karnych, a następnie Romy dzięki karnym zdobytym przez Cyriela Dessersa i własnej bramce strzelonej przez Zeki’ego Celika. Droga Fiorentiny przecięła się natomiast najpierw z Sampdorią (1-0), a następnie z Torino (2-1).

Cremonese, zajmujący ostatnie miejsce w mistrzowskiej Serie A, nie wygrał oficjalnego meczu od 28 lutego (2-1 z Romą), natomiast w kolejnych czterech rozegranych spotkaniach „grigiorossi” zanotowali jeden remis i trzy porażki. Jedna z tych trzech porażek miała miejsce na stadionie Zini przeciwko Fiorentinie, która dzięki bramkom zdobytym przez Rolando Mandragorę i Arthura Cabrala zdołała bez większych problemów wywalczyć trzy punkty.

Drużyna trenowana przez Vincenzo Italiano ma na swoim koncie mecze w Lidze Europy włącznie) 10 kolejnych pozytywnych wyników, a w poprzednich 5 rozegranych meczach zdobyła tylko jedną bramkę na Sivassporze.

Dokonaj swoich przewidywań teraz!

Fiorentina zaczyna od korzystnych kursów

Szybkie spojrzenie na kursy na ten mecz ujawnia od razu jedną rzecz, Fiorentina jest faworytem do zwycięstwa w 90. minucie. Znak 2 mnoży stawkę po 1,77, natomiast „combo„, które łączy podwójną szansę X2 z Multigol 2-5, proponowane jest średnio po 1,60.

Jak to już miało miejsce w ostatniej konfrontacji obu drużyn, nie można wykluczyć „pakietu”, który zawiera następujące dokładne wyniki: „0-1; 0-2; 1-2” w tablicy po 2,90.

Chcesz być na bieżąco z przewidywaniami w czasie rzeczywistym? Zasubskrybuj za darmo grupę GOLLO Telegram, predyktor Tuttosport© RESTRICTED REPRODUCTION