Cowboys potwierdzają nigdy wcześniej nie noszony alternatywny kask na mecz Week 17 vs Titans

Jeden z najbardziej kultowych uniformów w NFL otrzyma w tym sezonie drugi subtelny szlif, dzięki zmienionym zasadom ligi dotyczącym kasków i sprytnemu podejściu mix-and-match zastosowanemu przez sztab sprzętowy Cowboys.

Drużyna będzie miała swój całkowicie biały komplet uniformów na Week 17 w starciu z Tennessee Titans, co klub oficjalnie ogłosił w piątek. Ten mecz to Thursday Night Football matchup, więc monochromatyczne połączenie koszulki i spodni „Color Rush” to coś, co było już wcześniej widziane.

Ale w 2022 roku, będzie to zwieńczone nigdy wcześniej nie noszonym alternatywnym kaskiem, Cowboys potwierdzili.

Pokazali nową pokrywę w wideo, które wrzucili na media społecznościowe.

Ale czekajcie, możecie powiedzieć. Cowboys już ujawnili całkowicie biały kask, który będą nosić podczas meczu z Giants w Święto Dziękczynienia. Więc jak to jest nowe?

Wszystko tkwi w szczegółach.

Alternatywny kask „Arctic Cowboys” posiada obecne logo gwiazdy drużyny, które jest obrysowane cienką niebiesko-białą obwódką i jest nim od sezonu 1964. Wcześniej gwiazda była nieoznakowana; to właśnie logo będzie zdobiło koszulki z okazji Święta Dziękczynienia.

W meczu 29 grudnia zadebiutuje również dopasowana biała maska, oznaczająca pierwszy raz w historii Cowboys noszenie klatki w kolorze innym niż szary.

Ogłoszenie drużyny nie jest całkowitą niespodzianką, ponieważ alternatywny kask został ujawniony pod koniec lipca. Podczas gdy drużyny w całej lidze odsłaniały albo throwback albo alternate look na sezon, Cowboys pojawili się na obu listach.

Niektórzy założyli, że to tylko błąd grafika, że Dallas zostało uwzględnione w obu ogłoszeniach, ale dokładna inspekcja grafiki pokazuje dokładne różnice przedstawione powyżej. (Wersja throwback pozbawia się nawet naklejki z napisem „Cowboys” na przednim zderzaku, choć będzie ona zdobić alternatywny kask. To miły ukłon w stronę historycznej dokładności, ponieważ te oczywiście nie były częścią nakrycia głowy z 1960 roku.)

Złagodzenie przez NFL zasady jednej skorupy w tym sezonie pozwoliło wielu drużynom wymyślić zupełnie nowe kombinacje kolorów, podczas gdy pozwoliło kilku innym wskrzesić wygląd z przeszłości.

Mieszając swój kolor skorupy z obecnym logo i dodając całkiem nową maskę, Cowboys byli w stanie podstępnie uzyskać dwa nowe wyglądy na harmonogramie ’22.

Starcie w tygodniu 17 z Tytanami może skończyć się ważnym meczem dla obu klubów, gdy będą się one przygotowywać do zamknięcia swoich sezonów regularnych. Ale wiemy już na pewno, że Cowboys będą wyglądać ostro na noworoczną wizytę w Nashville.

Lista

Jak oglądać, obstawiać, live stream, słuchać meczu przedsezonowego Cowboys-Chargers

Lista

Cowboys News: Michael Gallup z powrotem biega po trasach, Prescott ma swój 'najlepszy obóz’

Historia pierwotnie pojawiła się na Cowboys Wire