Combe-Ing do Norman

Weekend został nazwany „Future Freaks” dla Oklahomy z dużym naciskiem na klasy 2025 i 2026.

Początkowa duża wygrana, choć pochodzi z klasy 2024. Gilbert (Ariz.) Casteel defensive back Jeremiah Newcombe staje się pierwszym zobowiązaniem dla grupy 2024 OU, ogłaszając w sobotę wieczorem po trzydniowym pobycie w Norman.

Newcombe, czterogwiazdkowy prospekt zajmujący miejsce nr 205 ogółem w Rivals250, został zaoferowany przez OU w listopadzie ubiegłego roku. Sooners zawsze wydawali się być w stosunkowo dobrej sytuacji, ale stało się jasne, że Newcombe może ewentualnie zadzwonić przed wyjazdem na weekend.

Jest synem byłej gwiazdy Nebraski Bobby Newcombe, a Jeremiah Newcombe jest w rankingu nr 5 w stanie Arizona.

25 marca może czuć się jak długi czas dla fanów OU, aby czekać na ten pierwszy pop, ale to stało się normą pod Brent Venables.

Venables może załadować się na wielkie weekendy wizyt, ale niekoniecznie mają one przełożyć się na wielkie weekendy zobowiązań. Oczywiste jest jednak to, że im więcej czasu Newcombe i jego rodzina przebywali w Norman, tym bardziej zdawali sobie sprawę, że nie ma sensu czekać.

Newcombe staje się pierwszym zaangażowaniem w tym cyklu dla trenera cornerbacków Jay Valai, również, jako że Valai nadal pokazuje, jak ważna jest ciągłość w sztabie trenerskim, jako że grupa była w stanie wykuć znaczące relacje w ciągu ostatnich 15 miesięcy.

To był banerowy weekend dla Sooners, z wieloma czołowymi nazwiskami z całego kraju, które odbyły podróż do Norman. Ponownie, nie może być powódź zobowiązań, które zdarzają się w ciągu najbliższych 24-48 godzin, ale Venables i personel umieścić w pracy, aby zbudować fundament idzie do przodu.

To nie boli, aby uzyskać kogoś z Newcombe zdolności do rozpoczęcia klasy, jednak, jak OU ma na celu nadzieję, dodając kilka nazwisk do 2024 w kwietniu.