College football odds Week 1: Jak obstawiać VMI-Wake Forest

Nr 22 Wake Forest Demon Deacons zmierzy się z VMI Keydets w czwartkowy wieczór w primetime, Week 1 college football showdown.

Keydetsi kończą niezbyt udany sezon 6-5. Demon Deacons, z drugiej strony, jadą z impetem kampanii 11-3, w tym decydującego zwycięstwa 38-10 nad Rutgers w Gator Bowl.

Czy słabi Keydets mogą rozpocząć 2022 rok od zaskakującego zwycięstwa nad Deacons, czy też Wake Forest wpisze kolejne „W” do kolumny zwycięstw?

Oto wszystko, czego potrzebujesz z perspektywy zakładów na mecz pomiędzy VMI i Wake Forest, od spreadu punktowego, moneyline i całkowitego over/under (kursy przez FOX Bet).

VMI @ No. 22 Wake Forest (7:30 p.m. ET Thursday, ACCN)

Point spread: Wake Forest -31 (Wake faworyzowane, aby wygrać więcej niż 31 punktów, w przeciwnym razie VMI pokrywa)
Moneyline: Wake Forest -10000 faworyt do wygranej (postaw 10$, aby wygrać 10$.10 total); VMI +1400 underdog to win (bet $10 to win $150 total)
Total scoring over/under: 68 points scored by both teams combined

Wake Forest had a stellar 2021 season, losing only to North Carolina, Clemson and Pittsburgh. Trener Dave Clawson rozpoczyna swój dziewiąty sezon jako trener Diakonów i w tym czasie zanotował ogólny rekord 51-48.

Po drugiej stronie piłki są Keydets z VMI. Keydety grają w Big South Conference, więc jeśli wygrają z Wake, będzie to ich pierwsze zwycięstwo nad przeciwnikiem z rankingu FBS.

Czy stawiasz na underdogów, którzy zrobią trochę hałasu, czy może na Demon Deacons, którzy będą dominować? Wejdź na FOX Bet, aby wziąć udział w akcji!

Pobierz aplikację FOX Super 6, aby mieć szansę wygrać tysiące dolarów na największe wydarzenia sportowe każdego tygodnia! Po prostu typuj, a możesz wygrać nagrodę główną. Pobierz i graj już dziś!


College Football

Dowiedz się więcej o College Football Śledź swoich faworytów, aby otrzymywać informacje o grach, nowościach i nie tylko.