Colin Kaepernick, dziewczyna Nessa Diab ogłaszają narodziny pierwszego dziecka

Colin Kaepernick and Nessa Diab

Colin Kaepernick i długoletnia dziewczyna Nessa Diab ogłosili w niedzielę narodziny swojego pierwszego dziecka. (Frazer Harrison/Getty Images)

Były rozgrywający San Francisco 49ers Colin Kaepernick jest teraz oficjalnie ojcem.

Kaepernick i jego długoletnia dziewczyna Nessa Diab ogłosili narodziny swojego pierwszego dziecka w niedzielne popołudnie na mediach społecznościowych.

„Długo myślałem o podzieleniu się dzisiaj naszą zmieniającą życie wiadomością. Zdecydowałam się na to, ponieważ dziś jest pierwszy dzień od kilku tygodni, w którym wyszłam do pracy z nowym tytułem życiowym – MOM!” napisała Diab, która jest gospodarzem MTV i relacjonowała MTV Video Music Awards w niedzielę.

„Colin i ja powitaliśmy nasze niesamowite dziecko na świecie kilka tygodni temu i jesteśmy nad księżycem z naszą rosnącą rodziną … Colin jest najbardziej niesamowitym tatą i jestem soooo wdzięczny, że jest u naszego boku w każdym momencie tej podróży.”

Diab i Kaepernick, którzy podobno zaczęli się spotykać w 2015 roku, powiedzieli, że powitali swoje dziecko „kilka tygodni temu” i obiecali podzielić się wkrótce więcej informacji.

[Set, hut, hike! Utwórz lub dołącz do ligi fantasy football teraz!]

Kaepernick jest wciąż wolnym agentem i nie grał, odkąd został zasadniczo wyrzucony z NFL po tym, jak zaczął protestować podczas hymnu narodowego w sezonie 2016. W maju odbył prawie pięciogodzinny trening z Las Vegas Raiders. Podczas gdy ten trening podobno poszedł dobrze i Kaepernick jest najwyraźniej nadal w „świetnej” formie, nadal nie jest w rosterze NFL zmierzającym do sezonu.