Cole Swider pokazuje jedwabiście gładkie uderzenie w California Classic

W ciągu ostatnich dwóch dni w California Classic grano świetną koszykówkę, a Cole Swider zdecydowanie zaliczył dwa świetne mecze. Swider był w stanie zrobić wiele dla drużyny Los Angeles Lakers w ten weekend, a tym co wyróżniało go najbardziej był jego rzut za 3 punkty.

Swider pokazał jedwabiście gładkie uderzenie podczas rzutu 5-8 za trzy przeciwko Golden State Warriors. Niedoszły debiutant z Syracuse naprawdę dobrze poruszał się bez piłki i był w stanie nawigować po kieszeniach przestrzeni, aby otworzyć się na łatwe rzuty.

Nie tylko wykonał dobrą robotę strzelając piłkę przy okazjach typu catch and shoot, ale także był w stanie atakować i podejmował dobre decyzje w ataku, ograniczając przy tym swoje turnovers. Swoim rozmiarem i wszechstronnością pokazał, dlaczego Lakers muszą uczynić go priorytetem. Rzuty za trzy punkty są w tej lidze na wagę złota, a posiadanie gościa, który ma 6 stóp i może grać na wielu pozycjach bardzo pomaga.

Swider ma wszystkie narzędzia, aby wpasować się jako pełnoprawny gracz NBA. Musi tylko rozbudować swoją klatkę i stać się lepszym obrońcą. Jeśli miałby trafić do drużyny, będzie wystawiany na większych graczy, więc budowanie swojej ramy i wzmacnianie się jest zawsze na plus. Fani Lakers mają powody, by ekscytować się młodymi perspektywami, które rozwijają dla drużyny.

Lista

Cole Swider z Syracuse podpisuje dwukierunkowy kontrakt z Lakers