Co Colts powiedzieli po przedsezonowej porażce z Lions

Indianapolis Colts przegrali 27-26 z Detroit Lions w przedsezonowym meczu w sobotę na Lucas Oil Stadium, i nie zabrakło wniosków, które obie drużyny przygotowują się do sezonu 2022.

Z większością wyjściowego składu siedzącego po dwóch wspólnych treningach na początku tygodnia, mieliśmy dobre spojrzenie na głębię w rosterze. Niektóre z nich były zachęcające. Niektóre z nich nie były zbyt zachęcające.

Oto co Colts mieli do powiedzenia po przegranej 27-26 na Lucas Oil Stadium:

Uwagi wstępne Franka Reicha

Frank Reich: „Dwie kontuzje do zgłoszenia. Brandon King miał uszkodzoną ścięgno, a Kam (Kameron) Cline miał wstrząśnienie mózgu. Zakończyliśmy bardzo produktywny tydzień. Naprawdę, to co właśnie powiedzieliśmy tam w szatni jest (my) jak gdzie jesteśmy. Czuję, że mieliśmy naprawdę dobry tydzień w tym tygodniu. Zrobiliśmy to, co chcieliśmy zrobić przeciwko konkurencyjnej drużynie. Nie chodziło tylko o dzisiejszy wieczór, ale o cały tydzień i czułem, że zrobiliśmy wiele dobrych rzeczy na taśmie. Będziemy kontynuować jutro. Jestem podekscytowany tym, gdzie jesteśmy. Dużo dobrej pracy sytuacyjnej dzisiaj. Myślałem, że sytuacyjnie pojawiło się kilka dobrych rzeczy, myślałem, że odpowiedzieliśmy na nie w dobry sposób i z kilku rzeczy możemy się uczyć.”

Pewność siebie Dezmona Patmona

Frank Reich: „On po prostu wydawał się pewny siebie, grał z pewną pewnością siebie z piłką w rękach i biegał po dobrych trasach, robił zagrania, instynktowne zagrania. Nawet przy długim przyłożeniu, wyciągnięcie ręki, ten instynkt, żeby wyciągnąć rękę, to też był dobry znak.”

Bernhard Raimann robi postępy

Frank Reich: „Gołym okiem, myślałem, że wygląda solidnie. Ponownie, wewnątrz, muszę obejrzeć taśmę. Mam tendencję do oglądania więcej na zewnątrz, ale naprawdę zadowolony z jego postępów. Naprawdę zadowolony z jego postępów. Dostał dużo pracy i czuję, że ma odpowiednie nastawienie, aby dalej się poprawiać. Będziemy więc dalej oceniać, w jakim jest punkcie.”

Sam Ehlinger robi wrażenie

Frank Reich: „Sam był świetny. Dzisiaj pokazał się z bardzo dobrej strony, miał jeden lub dwa błędy, ale to właśnie robi. Przezwyciężył błąd, a następnie wyszedł na następny podjazd i wiesz, że zagrał. Wykonał wielkie zagranie do (Mike’a) Strachana w dół boiska, a rzut do Deza (Dezmona Patmona) był świetnym rzutem. To był strzał z armaty. Tak więc, świetna gra Sama (Ehlingera).”

Mike Strachan coming out hot

Frank Reich: „It’s big. Wydawało się, że przeszedł od zera do 60 w ciągu sekundy. Kilka tygodni temu myślałem, że nie jestem nawet pewien, czy będzie gotowy do treningu aż do otwarcia sezonu. Nagle szybko wrócił do zdrowia, a potem okazało się, że jest tam, łapiąc przyłożenie w dzisiejszym meczu. To zasługa Mike’a (Strachana) i naszego sztabu szkoleniowego.”

Dezmon Patmon o swoim wielkim dniu

Dezmon Patmon: „Oczywiście wychodząc tam, każdy receiver chce zdobyć 100 jardów. Czuję, że tak długo jak jestem tam, robiąc zagrywki, daje wiarę i obietnicę w sztabie trenerskim, że mogą dalej rzucać mi piłkę, a ja mogę wyjść tam i kontynuować robienie zagrywek. Więc, czułem się świetnie.”

Ehlinger just scratching the surface?

Sam Ehlinger: „Absolutnie. Absolutnie, bez dwóch zdań. Wszystko na całej planszy, a ja tylko zarysowuję powierzchnię. To jest rodzaj dwuletniego planu, który ma na celu rodzaj – jest wiele neurologicznych rzeczy, z którymi walczę. Kiedy jesteś na boisku, a chaos wokół ciebie wzrasta, naturalnie, będziesz wracać do tego, co twoje przewody nerwowe w mózgu chcą zrobić, kiedy mówisz: „rzuć piłkę” Więc, walczę z tym, co robiłem przez lata i tysiące powtórzeń. Więc, potrzeba około dwóch lat, aby przełamać te rzeczy. Zdecydowanie czuję, że poczyniłem postępy w tym aspekcie, a także w ataku. Czuję się bardzo komfortowo w ataku i czuję się komfortowo w obronie.”

Ehlinger o wielkich dniach swoich WR

Sam Ehlinger: „Wykonali świetną robotę. Wiem, że obaj ci chłopcy są młodzi i bardzo utalentowani. Dobrze jest mieć Mike’a (Strachana) z powrotem, co za fizyczny dziwak. Dez (Patmon) miał świetny dzień, biega z piłką naprawdę mocno, obaj ci goście. Teraz kiedy Mike wrócił miał dobry tydzień treningów, Dez miał świetny obóz i to procentuje w grze.”

1

1

Historia pierwotnie pojawiła się na Colts Wire