Club Brugge-Cercle Brugge, OK sign 1 w 90. minucie

W Jupiler League, najwyższej lidze w Belgii, nadszedł siódmy dzień sezonu z jedną drużyną, Antwerpią, prowadzącą w klasyfikacji z kompletem punktów (18 punktów), Genk trzy punkty za nimi i Club Brugge trzeci z 13 punktami na koncie. Z kolei w dolnej części tabeli Seraing zajmuje ostatnie miejsce z 3 punktami poprzedzone przez Kortrijk z 4 oraz parę trzecioligowców (po 5 punktów), którą tworzą Waregem i Cercle Brugge.

Podaj swoje przewidywania teraz!

Wszystko pcha się w kierunku znaku 1

Ta preambuła była koniecznością, nie tylko po to, by przedstawić sytuację, w jakiej znalazł się turniej, ale także po to, by wprowadzić dzisiejszą zaliczkę, która zmierzyła Club Brugge (trzeci, w rzeczywistości) z Cercle Brugge (trzeci ostatni). Wyzwanie, które nie jest prawdziwym head-to-head, ale niewiele mu brakuje. Club strzelił do tej pory 13 bramek i zdobył siedem, natomiast Cercle również zdobył trzy bramki i strzelił tylko trzy. Należy zauważyć, że Cercle zawsze przegrywało w swoich trzech meczach poza domem, co daje przewidywaniom dodatkowy impuls w kierunku znaku „1”. Wynik, który, z kartą w ręku, wydaje się najbardziej odpowiedni dla meczu, który nawet kursy oceniają jako będący w zasięgu drużyny gospodarzy.

Chcesz być na bieżąco z przewidywaniami w czasie rzeczywistym? Zapisz się za darmo do Grupy Telegramowej GOLLO, prognozatora Tuttosportu