Cincinnati, Rublow pokonuje Fogniniego w trzech setach

CINCINNATI (Stany Zjednoczone) – Po godzinie i 14 minutach dobiegł końca mecz Sinnera, który przechodzi do Cincinnati Masters 1000 po przepadku Serba Miomira Kecmanovica. Południowy Tyrolczyk prowadził w jednym secie (7-5) i miał przewagę 3-1 w drugim, gdy Serb został zmuszony do wycofania się. Teraz w kolejnej rundzie zmierzy się z Kanadyjczykiem Auger-Aliassime. Przygoda w Cincinnati Masters 1000 dla Włocha Fabio Fogniniego zatrzymała się. Liguryjczyk uległ Andreyowi Rublevowi w trzech setach (6-7, 7-6, 6-2), choć sprawiał wrażenie, że jest w stanie pójść na całość, wygrywając pierwszego seta w tie breaku i rozgrywając go w drugim do 6-6. W końcówce Rosjanin przejął inicjatywę, wygrywając drugiego seta w tie breaku i przede wszystkim przełamując Włocha przy stanie 2-2 w trzecim secie, kluczowym momencie meczu.

Musetti incanta ad Amburgo: le foto della premiazione dell'azzurro