Chicago Bears injury report, David Montgomery opuszcza trening

Montgomery opuszcza trening Bears z powodów osobistych pierwotnie pojawił się na NBC Sports Chicago

Jeden dzień po tym jak Khalil Herbert został przeniesiony na rezerwę z kontuzją biodra, David Montgomery opuścił trening Bears z powodów osobistych.

Jeśli Montgomery nie będzie w stanie wrócić na mecz z Falcons, będzie to duży cios dla ataku Bears, ponieważ ich gra biegowa była podstawą ich sukcesu. Montgomery i Herbert zdobyli łącznie 1,077 jardów z 223 podań i zdobyli sześć przyłożeń. Mają też swój udział w grze podaniowej – 21 przechwytów na 212 jardów i jeden punkt. Jeśli Montgomery nie będzie mógł wystąpić w niedzielę, to najlepszymi biegaczami w drużynie będą Trestan Ebner i Darrynton Evans. Ebner podał piłkę 18 razy na 46 jardów i zaliczył dwa przechwyty na osiem jardów. Evans jeszcze nie pojawił się na boisku w ataku w tym sezonie.

Bears byli bez kilku innych graczy na pierwszym treningu w tym tygodniu. Cole Kmet (udo), Teven Jenkins (biodro), Kindle Vildor (kostka) i Al-Quadin Muhammad (kolano) nie wzięli udziału w treningu. Kmet doznał urazu uda podczas ostatniego drive’u meczu z Lions, kiedy to zderzył się z Jeffreyem Okudah. Po meczu Kmet powiedział, że nie sądzi, aby uraz był czymś poważnym. Vildor, Jenkins i Muhammad opuścili zeszłotygodniowy mecz z tymi samymi urazami. Michael Schofiled zastąpił Jenkinsa, Jaylon Jones zastąpił Vildora, a Dominique Robinson zastąpił Muhammada w wyjściowym składzie.

Wreszcie, Kyler Gordon był ograniczony w środę z kontuzją kolana, a Dane Cruikshank był ograniczony z kontuzją ścięgna. Gordon zagrał 100% snapów defensywy Bears w Week 10, więc nie jest jasne, kiedy doznał kontuzji.

Co ważne, Jaylon Johnson nie został wymieniony w raporcie kontuzji. W meczu z Lions był wątpliwy z powodu urazu skośnego i musiał zejść z boiska na kilka zagrań w pierwszej połowie. Johnson jest najwyraźniej gotowy do gry w ten weekend przeciwko Falcons.

Kliknij tutaj, aby śledzić Under Center Podcast.

Pobierz

Pobierz MyTeams Today!