Chelsea prowadzi rozmowy z Leeds w sprawie transakcji za Raphinha

Chelsea prowadzi rozmowy z Leeds w sprawie transakcji za Rafinhę, przy czym The Blues są gotowi zapłacić ponad 50 mln funtów, aby transakcja doszła do skutku.

Oferta Chelsea w tym momencie przebiła ofertę Arsenalu, który odrzucił ofertę wstępną, ale oczekuje się, że wróci z lepszą ofertą. Chelsea jest również zainteresowana Raheemem Sterlingiem, a Manchester City prawdopodobnie złoży ofertę za Anglika, po tym jak Thomas Tuchel zaangażował Sterlinga w dyskusję na temat tego, jak wpasowałby się na Stamford Bridge.

Barcelona również chce podpisać Raphinha, którego agentem jest były gracz Barcy Deco.

Raphinha był wyróżniającym się napastnikiem Leeds od momentu dołączenia dwa sezony temu, zdobywając 17 bramek w Premier League.

  • Centrum transferowe LIVE!
  • Premier League club-by-club ins and outs
  • Get Sky Sports | Download the Sky Sports App

Sterling: Chelsea pewna podpisania napastnika Man City i Anglii

Chelsea jest pewna, że może podpisać tego lata napastnika Manchesteru City, Sterlinga, o ile uda się uzgodnić opłatę za zawodnika z mistrzami Premier League.

Tuchel jest wielkim fanem Sterlinga, a szef The Blues uważa, że napastnik lepiej pasuje do stylu gry Chelsea niż Romelu Lukaku, który ma odejść na wypożyczenie z powrotem do byłego klubu Inter Mediolan.

Jednakże City jest rozumiane jako wyceniające Sterlinga na nawet 60 milionów funtów, mimo że zawodnikowi pozostał tylko rok kontraktu na Etihad.

Śledź letnie okno transferowe ze Sky Sports

Kto będzie w ruchu tego lata, gdy okno transferowe otwiera się na 10 czerwca i zamyka się o 23:00 1 września?

Bądź na bieżąco z wszystkimi najnowszymi wiadomościami i plotkami transferowymi w naszym dedykowanym blogu Transfer Centre na platformach cyfrowych Sky Sports . Możesz również śledzić ins, outs i analizy na Sky Sports News.