Charles Barkley nazywa Warriors 'ugotowanymi’ w epickim back-and-forth Draymonda

Chuck nazywa Warriors 'cooked’ in back-and-forth with Draymond originally appeared on NBC Sports Bayarea

Beef Charlesa Barkleya z Wojownikami i ich fanami to opowieść stara jak świat.

I zawsze, gdy analityk TNT „Inside the NBA” i gwiazda Golden State Draymond Green są razem w telewizji, to robi się z tego must-watch show.

Gdy obaj komentowali podczas transmisji TBS z 2023 NBA All-Star Game w niedzielę, nie jest niespodzianką, że Barkley i Green poszli na to nad szansami Warriors na dotarcie do Finałów NBA w tym sezonie.

„Golden State Warriors są ugotowani”, powiedział Barkley do Greena, który służył jako analityk przy linii bocznej podczas meczu.

„To szalone”, odparł Green. „Powiedziałeś to w zeszłym roku, ale wszyscy wiemy, że nie wiesz o czym mówisz.”

Barkley przekonywał, że nie powiedział tego w zeszłym roku, na co Green odpowiedział: „Mówisz to co roku! Mówiłeś to co roku, odkąd jestem w lidze.”

„To nie jest prawda, ale wy jesteście teraz ugotowani”, powiedział Barkley. „Y’all are done.”

„To wciąż pozostawia nas cztery [mistrzostwa NBA] przed tobą, szefie” – zakończył Green.

Po zdobyciu czwartego pierścienia w ciągu ośmiu sezonów w czerwcu ubiegłego roku, próba obrony tytułu przez Warriors w tym roku nie poszła do końca zgodnie z planem. Golden State jest dziewiąte w Konferencji Zachodniej z rekordem 29-29 i byłoby w turnieju play-in, gdyby playoffy NBA rozpoczęły się dzisiaj.

Ale z mistrzowskim rdzeniem Green, Steph Curry i Klay Thompson, Warriors wciąż lubią swoje szanse, jeśli mogą wejść w postseason zdrowi. Barkley na początku sezonu również polubił szanse Wojowników, choć powiedział, że wszystko zależy od tego, czy młodzi zawodnicy będą odgrywać większą rolę.

I jak pokazał terminowy handel byłym nr 2 w drafcie Jamesem Wisemanem w tym miesiącu, plan Golden State z dwoma terminami również nie idzie zgodnie z planem.

RELATED: Draymond przezabawnie pyta Ja, czy nadal jest „dobrze na Zachodzie”

Ale Warriors pozostają w walce, co pokazują standy. Im szybciej Curry wróci po kontuzji lewej nogi, tym lepiej, ale jeśli Golden State może pozostać na powierzchni do tego czasu, to „ugotowani” nie jest najlepszym słowem, by to opisać.

Barkley prawdopodobnie wie o tym, ale analityk i była gwiazda NBA przyznał w przeszłości, że skłania się do swojej roli jako trolla i czarnego charakteru Warriors.

I choć może to być frustrujące dla Dub Nation, to z pewnością sprawia, że jest trochę dobrej telewizji, gdy Barkley i Green dzielą ekran.

Pobierz i śledź Dubs Talk Podcast