Chargers rezygnują z defensywnego linemana Jerry’ego Tillery’ego, swojego byłego pierwszorundowego wyboru w drafcie

Ryan Young

Los Angeles Chargers zwolnią defensywnego linemana Jerry’ego Tillery’ego.

Chargers ogłosili w czwartek, że rozstają się ze swoim byłym pierwszorundowym wyborem w drafcie. Będzie kwalifikował się do twierdzenia poniedziałek, coś ESPN’s Adam Schefter powiedział jest oczekiwany, aby się zdarzyć.

„Jerry był cenionym członkiem naszej organizacji od przybycia w 2019 roku, i chcę podziękować mu za wszystkie jego wkłady do Chargers,” generalny menedżer Tom Telesco powiedział w oświadczeniu. „To nie była łatwa decyzja, ale po dokładnym rozważeniu, była to konieczna decyzja, która jest w najlepszym interesie zarówno zespołu, jak i gracza. Życzymy Jerry’emu wszystkiego najlepszego na dalszej drodze jego kariery.”

Tillery ma w tym sezonie osiem tackli i jeden sack w siedmiu meczach, choć jeszcze nie wystartował. W tym tygodniu nie ćwiczył z powodów osobistych.

26-latek miał w zeszłym sezonie 51 tackli i 4,5 sacka jako starter w Los Angeles. Chargers, którzy wzięli Tillery’ego nr 28 ogółem w 2019 roku, nie podnieśli opcji piątego roku na jego rookie umowie w minionym offseason. Zakończy swój czas z Chargers z 106 tacklami i 10,5 sackami.

Chargers, którzy wygrali cztery z ostatnich pięciu meczów, podejmą w niedzielę San Francisco 49ers.

Chargers defensive lineman Jerry Tillery

Oczekuje się, że Jerry Tillery zostanie zgłoszony w poniedziałek, według Adama Scheftera z ESPN. (Scott Winters/Getty Images)