Celta Vigo-Cadice, przewidywania

W Hiszpanii dziś wieczorem odbędzie się mecz ligowy. Nie jest to topowe wyzwanie, daleko mu do tego – Celta gości Cadiz. Drużyna z Vigo po trzech kolejkach plasuje się mniej więcej w połowie tabeli z zaledwie czterema punktami na koncie (remis w pierwszym meczu z Espanyolem, a następnie porażka z Realem Madryt i zwycięstwo w ostatnim spotkaniu nad Gironą). Na pewno lepiej niż Cadiz, który po tych samych 270 minutach jest zamiast tego przybity do dna tabeli ze swoim… zero punktów. I to zero nie jest jedyne, bo ostatni w klasie są jeszcze pod względem strzelonych bramek (zero goli na ich korzyść i siedem na niekorzyść). Dla porządku warto przypomnieć, że trzy porażki w tym starcie ligowym przyszły w kolejności przeciwko Realowi Sociedad najpierw, Osasunie potem i wreszcie Athletic Bilbao.

Odgadnij dokładny wynik meczu Celta Vigo-Cadice i wygraj!

Trzy punkty, by zbliżyć się do szczytu

Dla Celty Vigo dzisiejsza okazja jest zdecydowanie wielka. Dzięki zwycięstwu mogliby zrobić skok w klasyfikacji, zbliżając się do liderów, a tym samym odwrócić swój początek sezonu.
Na papierze nie brakuje im szans i, z całą ostrożnością (prędzej czy później, Cadiz będzie musiał zdobyć punkt i/lub bramkę), ostatecznie to znak „1” wymaga największej uwagi.

Chcesz być na bieżąco z prognozami w czasie rzeczywistym? Subskrybuj za darmo grupę GOLLO Telegram, predyktor Tuttosport