Carles Pérez: „Wiemy, że możemy osiągnąć coś pięknego”

  • RAFA VALERO

    VIGO

Actualizado

Carles Pérez został wybrany przez kibiców Celtiku najlepszym piłkarzem marca i jest to również nagroda za ewolucję, jaką kataloński skrzydłowy wykazał się w całym sezonie. Zawodnik Celtiku dzieli się nią z kolegami z drużyny: „Jestem bardzo szczęśliwy i jest to coś, w czym pomogła mi cała drużyna, nie tylko moja gra.Wyniki również były dobre, więc jestem bardzo szczęśliwy„.

Piłkarz mówi, że jest zadowolony, na poziomie osobistym: „Od miesięcy dobrze mi idzie, a ten ostatni przyniósł również dwie bramki i asysty. Chcę kontynuować na tym poziomie i przede wszystkim pomagać drużynie”.

Widzi drużynę Carvalhala skoncentrowaną: „Zespół jest pewny siebie i dobrze się czuje.Wiemy, na co nas stać i jesteśmy chętni, by iść wyżej. Zawsze wiemy, skąd pochodzimy. Będziemy starali się zdobywać jak najwięcej punktów”.

I ma nadzieję, że mogą dać kibicom coś, czym będą mogli się cieszyć na koniec sezonu: „Jesteśmy na ostatniej prostej i wiemy, że możemy osiągnąć coś wielkiego, zawsze, jak mówi trener, biorąc to jeden mecz na raz. Na tym właśnie się skupiamy”. Z innej strony, Augusto Solari jest już w końcowej fazie rekonwalescencji i wrócił do pracy z grupą.

Read More