C.J. Gardner-Johnson jest nadal dostępny

Nasza top-10 wolnych agentów obejmuje parę graczy, którzy są dostępni dla każdego, kto chce ich ścigać. Dla jednego z nich, rozgrywającego Lamara Jacksona, para pierwszorundowych wyborów w drafcie byłaby rekompensatą, gdyby podpisał kontrakt z ofertą, której Ravens nie wyrównają. Dla drugiego, bezpieczeństwa C.J. Gardner-Johnson, jest wolny i czysty bez ograniczeń lub rekompensaty.

W tym tygodniu były świerszcze dotyczące Gardner-Johnson. Zazwyczaj jest to znak, że gracz chce więcej niż ktokolwiek zapłaci.

Jak określiło to jedno z ligowych źródeł w sobotę rano, każdy, kto pozostaje dostępny w tym momencie, wyprzedza rynek.

Pięć dni od otwarcia rynku to także znak, że prawdopodobnie nie będzie tam dużych pieniędzy. Drużyny dość szybko przepalają swoje budżety, rzadko zachowując pieniądze dla gracza, który chciał więcej niż przyciągnął na początku procesu.

Sytuacja wskazuje na potencjalną roczną umowę dla Gardnera-Johnsona, pozwalającą mu ponownie wejść na rynek w przyszłym roku, przy kolejnej próbie zarobienia na wieloletnim kontrakcie.

Gracz z nosem do piłki, Gardner-Johnson miał sześć przechwytów (remis w czołówce ligi) w 12 meczach w zeszłym sezonie.

Powrót do Eagles pozostaje możliwy. Broncos również mogą być zainteresowani, biorąc pod uwagę, że nowy trener Sean Payton pracował dla Saints, gdy Gardner-Johnson przybył przez czwartą rundę draftu.

Jakkolwiek to się potoczy, ktoś dostanie cholernie dobrego gracza. Prawdopodobnie nie dostanie on tak dobrego kontraktu, na jaki liczył.

C.J. Gardner-Johnson nadal jest dostępny pierwotnie pojawił się na Pro Football Talk