Były center Celtics Kendrick Perkins ma śmiałe podejście do plotek o handlu Kevinem Durantem

Kendrick Perkins has bold take on Kevin Durant trade rumors pierwotnie pojawił się na NBC Sports Boston

Prośba o handel Kevina Duranta wysłała w zeszłym tygodniu wstrząsy w całej NBA, kiedy supergwiazda Brooklyn Nets wystawiła się na rynek.

Durant podpisał się z Nets jako wolny agent latem 2019 roku i po 90 meczach i tylko jednej wygranej w serii playoff, podobno chce odejść.

Wiadomość o żądaniu handlowym Duranta wypłynęła na powierzchnię w zeszłym tygodniu i według wszystkich wskazówek z różnych raportów, nie brzmi to tak, jakby w tym okresie poczyniono wiele trakcji w sprawie znalezienia napastnikowi Nets nowej drużyny.

Najnowsza aktualizacja plotek o handlu Durantem, w tym cena wywoławcza Nets

Kendrick Perkins miał całkiem interesujące ujęcie na temat trade sweepstakes Duranta podczas segmentu w programie ESPN „NBA Today”. Były center Boston Celtics nie uważa, że Durant faktycznie chce być przehandlowany.

Posłuchajcie wyjaśnienia Perkinsa w poniższym wideo:

Nets nie muszą ruszać Duranta. Mogą wziąć swój słodki czas z tym procesem. Czteroletnie, 194 mln dolarów przedłużenie (bez opcji gracza/drużyny), które podpisał w sierpniu ubiegłego roku, rozpoczyna się w najbliższym sezonie. Ma więc bardzo małą dźwignię w tej sytuacji.

Brooklyn może wziąć to w sezon, zobaczyć, czy Durant, Kyrie Irving i zdrowy Ben Simmons grają razem dobrze, a następnie przejść stamtąd. Może zespół przekracza oczekiwania na początku i Durant zdecyduje się zostać. Tak czy inaczej, nie ma żadnej zachęty dla Nets, by spieszyć się z umową, która nie zwróci ogromnej ilości pierwszorundowych picków draftu i przynajmniej jednej młodej gwiazdy.