Bundesliga, ok kursów na mecz Eintrachtu z Bochum

26 dzień Bundesligi otwiera w Frankfurcie konfrontacja pomiędzy Eintrachtem a Bochum. Orły” wracają po porażce 2-0 z Union Berlin, wyniku, który pozostawił jedenastkę Olivera Glasnera na szóstym miejscu, ale z przewagą zaledwie dwóch punktów nad siódmym Wolfsburgiem.

Aby aspirować do miejsca w Europie w przyszłym sezonie, Eintracht będzie musiał odnaleźć sukces, którego brakuje od czterech dni. Kolo Muani i jego koledzy z drużyny, przed porażką w Berlinie, zanotowali dwa remisy (1-1 z Stuttgartem i 2-2 z Wolfsburgiem) oraz jedną porażkę (2-1 z Lipskiem).

Bochum, przynajmniej na papierze, wydaje się być przeciwnikiem w zasięgu Bianconeri. Biało-niebiescy z 2 zwycięstwami i 11 porażkami zdobyli zaledwie 6 punktów w pierwszych 13 wyjazdowych meczach turnieju.

Dokonaj swoich przewidywań już teraz!

A „combo”, aby grać bezpiecznie, poznajcie przewidywania

Szanse w zasięgu ręki, klub z Frankfurtu nie powinien mieć problemów ze zdobyciem trzech punktów. Znak 1, wynik, który pojawił się w 7 z 12 meczów rozgrywanych u siebie przez Bianconeri, znajduje się w tablicy na poziomie około 1.55, podczas gdy Podwójna Szansa X2 jest grana średnio po 2.35. Należy zauważyć, że Bochum jeszcze nigdy nie zremisowało poza domem, „ostrożny” mecz 1X+Over 1.5 mnoży stawkę średnio o 1.40.

Chcesz być na bieżąco z przewidywaniami w czasie rzeczywistym? Zasubskrybuj za darmo grupę GOLLO Telegram, przewidywania Tuttosport© RESTRICTED REPRODUCTION