Bucs zwiększają swoje nadzieje na postseason dzięki zwycięstwu w OT w Arizonie

W czwartej kwarcie, Tom Brady zmobilizował Buccaneers do wymuszenia dogrywki, a następnie zakończył comeback z napędem, który ustawił 40-jardowy field goal Ryana Succopa i 19-16 comeback wygraną nad Arizona Cardinals w Boże Narodzenie.

Brady zakończył sześć prostych podań na 69 jardów w dogrywce, aby dostać się na linię 19 jardów, a kopnięcie Succopa dało Bucs zwycięstwo w meczu, w którym ich atak zrobił bardzo mało w czwartej kwarcie. Brady skończył z 281 jardami.

Bucs (7-8) dobrze się ustawili, tak że wygrana u siebie z Caroliną w przyszłym tygodniu pozwoliłaby im zdobyć tytuł NFC South. Gdyby przegrali w niedzielę, Panthers mogliby wyeliminować Bucs dzięki wygranej w Tampie.

Down 16-6 w czwartej kwarcie, ofensywa Bucs obudziła się, z Leonardem Fournette biorącym screen pass dla 44 jardowego zysku. Brady poszedł 6 na 7 na 67 jardów, kończąc na third-and-goal z 3 jardowym przyłożeniem do debiutanta Rachaada White’a, by zbliżyć się do trzech punktów.

Wtedy Cardinals popełnili błąd przy opcji pitch, a defensor Bucs Will Gholston skoczył na luźną piłkę. To ustawiło kolejny field goal Succopa, który doprowadził do remisu przy 16 punktach na 2:27 przed końcem.

Obrona Bucs trzymała ofensywę Arizony w ryzach przez większość nocy, ale 47-jardowe podanie Trace’a McSorley’a do odbiorcy Hollywooda Browna ustawiło 39-jardowy field goal Matta Pratera, który dał Cardinals pierwsze prowadzenie przy 9-6 na 14:07 przed końcem.

Ten drive rozpoczął się po drugim przechwycie Brady’ego w meczu, oba przez Arizonę Marco Wilsona. Brady miał tylko trzy przechwyty w pierwszych 12 meczach tego sezonu, ale teraz ma po dwa w ostatnich trzech meczach, co daje mu dziewięć w tym roku.

Obie drużyny zmagały się ofensywnie w drodze do remisu 6-6 na półmetku, z Arizoną dostając 53-jardowy field goal od Pratera tuż przed połową, aby związać grę.

Bucs zdobyli 48 jardów na swoich pierwszych dwóch zagraniach – flaga przeszkadzająca w podaniu i 18-jardowy bieg White’a – ale ta jazda utknęła na 20 metrze Arizony, co doprowadziło do zdobycia bramki. Obrona Bucs odpowiedziała stratą, ponieważ zewnętrzny linebacker Anthony Nelson zepsuł McSorley’a i wymusił fumble, które odzyskał dla Bucs linebacker Devin White. Nie przyniosło to jednak żadnych punktów, ponieważ Bucs ruszyli na czwartą linię na 48 metrze w Arizonie, a Fournette został zatrzymany na krótko.

56-jardowy field goal Pratera związał grę na 3-3, a kolejny drive Bucs utknął w czerwonej strefie, z przyłożeniem zanegowanym przez karę za nielegalną zmianę, po której nastąpiło przytrzymanie, ustawiając kolejny field goal Ryana Succopa. Brady miał problemy z konsekwentnym przesuwaniem łańcuchów, a kolejny atak zakończył się przechwytem, gdy rzucał, gdy został trafiony.

Brady był tylko 12 na 20 na 87 jardów w pierwszej połowie, z czego pięć z tych podań było na dumpoffs do Fournette’a. McSorley, który po kontuzji Kylera Murraya i rezerwowego Colta McCoya rozpoczyna swoją przygodę z NFL, był 10-for-21 na 79 jardów.

Najważniejsze historie z FOX Sports:

Greg Auman jest reporterem FOX Sports w NFC South, obejmującym Buccaneers, Falcons, Panthers i Saints. Jest w trakcie swojego 10 sezonu, w którym zajmuje się Bucs i NFL na pełen etat. Wcześniej pracował w Tampa Bay Times i The Athletic. Możesz śledzić go na Twitterze pod adresem @gregauman.

National Football League

Więcej z National Football League Śledź ulubione strony, aby uzyskać informacje o meczach, wiadomości i więcej