Bronny James, D.J. Wagner na czele listy chłopców McDonald’s All-American

Krysten Peek

The McDonald’s All-American Game jest najbardziej prestiżowym wyróżnieniem dla każdego seniora szkoły średniej w koszykówce, a w 2023 roku w meczu wystąpi para legacy kids: Bronny James i D.J. Wagner. LeBron James grał w meczu w 2003 roku, a jego syn, Bronny, był jednym z 24 graczy ogłoszonych we wtorek jako uczestniczących w tym roku.

Wagner, pięciogwiazdkowy Kentucky commit, jest trzecim pokoleniem w swojej rodzinie, które gra w meczu. Jego tata, Dajuan, grał w 2001 roku, a jego dziadek, Milt, grał w 1981 roku. D.J., Dajuan i Milt są pierwszą trójką przez trzy pokolenia, która wystąpiła w McDonald’s All-American Game.

Kentucky ma najwięcej zaangażowanych graczy spośród 24 miejsc w rosterze, z czterema graczami. Wagner, center Aaron Bradshaw, skrzydłowy Justin Edwards i obrońca Reed Sheppard wezmą udział w meczu. Duke jest tuż za nimi z trzema graczami w grze: napastnikiem Mackenzie Mgbako, napastnikiem Sean Stewart i obrońcą Jaredem McCainem. Michigan State (center Xavier Booker, obrońca Jeremy Fears) i Oregon (skrzydłowy K.J. Evans i napastnik Mookie Cook) mają po dwóch graczy, a dwóch graczy jest niezdecydowanych co do programu uczelni. Small forward Matas Buzelis ma do wyboru Kentucky, North Carolina, Florida State, Wake Forest i NBA’s G-League Ignite. Bronny jest drugim graczem, który wciąż jest niezaangażowany, a wiadomo, że w grę wchodzą USC, Oregon, Ohio State i Michigan.

The 2023 McDonald’s All-American Game odbędzie się w Houston, z grą dziewcząt emitowaną o 18:30 ET 28 marca na ESPN2 i grą chłopców zaraz po niej o 21:00 ET na ESPN.

Pełna lista chłopców

Drużyna Wschodu

Xavier Booker, Michigan State

Aaron Bradshaw, Kentucky

Matas Buzelis, niezdecydowany

Stephon Castle, UConn

Justin Edwards, Kentucky

K.J. Evans, Oregon

Aden Holloway, Auburn

Elmarko Jackson, Kansas

Mackenzie Mgbako, Duke

Sean Stewart, Duke

D.J. Wagner, Kentucky

Cody Williams, Colorado

West Team

Omaha Biliew, Iowa State

Isaiah Collier, USC

Mookie Cook, Oregon

Baye Fall, Arkansas

Jeremy Fears, Michigan State

Brandon Garrison, Oklahoma State

Ron Holland, Texas

Bronny James, niezdecydowany

Jared McCain, Duke

Reed Shepard, Kentucky

Andrej Stojakovic, Stanford

Ja’Kobe Walter, Baylor

Sierra Canyon's Bronny James will participate in the 2023 McDonald's All-American Game. (AP Photo/Gregory Payan)

Bronny James z Sierra Canyon weźmie udział w 2023 McDonald’s All-American Game. (AP Photo/Gregory Payan)