Broncos rozwaleni przez Buffalo Bills 42-15 w drugim meczu przedsezonowym

Denver Broncos przegrali wysoko z drużyną gospodarzy Buffalo Bills 42-15 w swoim drugim meczu przedsezonowym w 2022 roku.

Broncos nadal odpoczywali od większości swoich ofensywnych i defensywnych starterów, a rozgrywający Josh Johnson dostał szansę na drugi mecz z rzędu.

Po obiecującym początku meczu, w którym Johnson poprowadził Broncos na 12-grach, 64-jardowym podaniu zakończonym bramką Brandona McManusa, Bills nie oglądali się już za siebie.

Buffalo rozpoczęło mecz w pierwszym składzie przeciwko rezerwowym z Denver, szybko schodząc z boiska na 70-jardowe przyłożenie. Bills poszli dalej, aby zniszczyć obronę Broncos przez sześć prostych przyłożeń, podczas gdy ofensywa Denver zatrzymywała się napęd po napędzie.

Po trudnym meczu z Dallas Cowboys w zeszłym tygodniu, Brett Rypien ładnie odbił się w drugiej połowie w Baffalo, idąc 22-of-26 na 191 jardów i jedyne przyłożenie Broncos w meczu do tight end Erica Sauberta.

W grze powrotnej Denver znów błyszczał Montrell Washington, który oddał dwa kickoffy na 55 jardów, a jego najdłuższy z nich to 35 jardów.

Dodatkowo, jednym z niewielu jasnych punktów był receiver Jalen Virgil, który oddał dwa kicki na 60 jardów, a jego najdłuższy z nich to 30 jardów. Virgil dołożył również dwa odbiory na 39 jardów. Virgil szybko wspina się po szczeblach kariery pod nieobecność Tima Patricka.

Kicker Brandon McManus również zakończył mecz 3of-3 na próbach field goal.

W tym tygodniu każdy zespół musi odciąć pięciu graczy, zmniejszając roster z 85 do 80 do wtorku, 23 sierpnia. Broncos zagrają ostatni mecz przedsezonowy w Denver przeciwko Minnesota Vikings w sobotę, 27 sierpnia.

Historia pojawiła się pierwotnie na Broncos Wire