Broncos pokonują Rams 41-0, Sean McVay nazywa to „upokarzającą nocą”

Okres przedsezonowy nie ma znaczenia i ani Broncos, ani Rams nie grali swoimi starterami w sobotnim finale przedsezonowym, ale żadna drużyna piłkarska nigdy nie chce przegrać żadnego meczu wynikiem 41-0. Tak więc po tym, jak Broncos pokonali Rams takim wynikiem, trener Rams Sean McVay przyznał, że nie był z tego powodu zadowolony.

„To była upokarzająca noc” – powiedział McVay. „To nie jest noc, przez którą chcesz przejść bez względu na to, jakie masz podejście. . . . . Jest kilku chłopaków, którzy dostali kilka szans, na które możemy liczyć w naszych 53, więc będę musiał obejrzeć jakiś film, ale dzisiejsza noc była dobrą, upokarzającą nocą, którą czasami masz w piłce nożnej i musisz być w stanie uczyć się od nich i odpowiednio iść dalej „

Broncos prowadzili 17-0 w pierwszej kwarcie i 27-0 w połowie. Rozgrywający Broncos Jarrett Stidham rzucił na 236 jardów, a Ben DiNucci podał na 117 jardów. Rams grali trzema rozgrywającymi, którzy łącznie zdobyli zaledwie 88 jardów.

„Oczywiście było wiele rzeczy, z których można być zadowolonym” – powiedział Sean Payton, trener Broncos. „Czuję się dziś lepiej, jeśli chodzi o naszą głębię, niż tydzień temu lub dwa tygodnie temu.”

Broncos muszą czuć się dobrze po tym występie. I chociaż McVay siedział na swoich starterach przez cały okres przedsezonowy, nie może być zadowolony z tego, jak radzili sobie jego rezerwowi: Rams przeszli 0-3 w preseason i przegrali swoje trzy mecze łącznym wynikiem 109-34.