Brasileirao, wyrównane kursy w Corinthians-Flamengo

Na „Neo Quimica Arena” wszystko jest gotowe, aby być świadkiem wyzwania pomiędzy Corinthians i Flamengo. Obie drużyny, po zdobyciu odpowiednio 26 i 21 punktów w pierwszych 15 meczach, plasują się w środkowo-wysokiej części klasyfikacji.

Podaj swoje przewidywania teraz!

Flamengo wygrało dwa razy, ale… poznajcie przewidywania!

Jeśli chodzi o kursy, to mecz zapowiada się na bardzo wyrównany, z lekkim faworytem Flamengo, ale liczby notowane przez Rossoneri w tej pierwszej części sezonu nie są do końca zachęcające. Jedenastka z Rio de Janeiro jest świeżo po dwóch ważnych zwycięstwach w mistrzostwach nad Santosem (2-1) i Atletico Mineiro (3-0), ale w ośmiu rozegranych do tej pory meczach wyjazdowych wygrała tylko dwa razy, a w pozostałych sześciu spotkaniach wyjazdowych zdołała zdobyć tylko dwa punkty.

Domowy skład Corinthians jest inny, „Timao” z dziewięcioma golami na koncie i tylko dwoma na niekorzyść zanotował cztery zwycięstwa i trzy remisy w swoich pierwszych siedmiu domowych meczach. Mało bramek w powietrzu, przy potrójnym gwizdku sędziego nie można wykluczyć „combo” łączącego podwójną szansę 1X z Under 3.5.