Bowles: Bucs 'living in fantasy land’ | 'No special treatment for Brady’

Tampa Bay Buccaneers są 3-3 przez pierwsze sześć tygodni sezonu 2022; head coach Todd Bowles o Tomie Bradym: „Pracuje tak ciężko jak każdy”; Brady: „Myślę, że wszyscy gramy mniej niż to, do czego jesteśmy zdolni. Wszyscy musimy spojrzeć na siebie w lustrze i dowiedzieć się dlaczego”

Ostatnia aktualizacja: 18/10/22 10:04am

Tampa Bay Buccaneers quarterback Tom Brady missed the team's walk-through practice on Saturday ahead of their defeat to the Pittsburgh Steelers on Sunday

Rozgrywający Tampa Bay Buccaneers, Tom Brady, opuścił sobotni trening przed niedzielną porażką z Pittsburgh Steelers

Todd Bowles, główny trener Tampa Bay Buccaneers, bronił swojego zarządzania rozgrywającym Tomem Bradym, mówiąc, że siedmiokrotny zwycięzca Super Bowl nie jest traktowany w specjalny sposób.

Brady przegapił sobotni trening drużyny, przed niedzielną porażką 20-18 z Pittsburgh Steelers, ponieważ mógł uczestniczyć w piątkowym ślubie właściciela New England Patriots Roberta Krafta w Nowym Jorku.

45-letni Brady otrzymał w tym sezonie wolne środy jako „dzień odpoczynku” i z powodów osobistych zrobił sobie 11-dniową przerwę podczas przedsezonowego obozu treningowego.

  • Chargers pokonują Broncos w dogrywce | Wilson kontuzjuje ścięgno w porażce
  • Steelers ogłuszają Bucs Brady’ego | Bengals wygrywają po powrocie Burrowa do Nowego Orleanu
  • Najnowsze notowania NFL

Buccaneers są 3-3 po pierwszych sześciu tygodniach sezonu, Najgorszy start Brady’ego od czasu, gdy w 2012 roku New England Patriots mieli taki sam rekord na tym etapie. To dopiero czwarty raz w całej karierze NFL, kiedy rozpoczął .500 lub gorzej przez sześć spotkań (2002, 2005, 2012, 2022).

Highlights of the Tampa Bay Buccaneers against the Pittsburgh Steelers from Week Six of the NFL season.

Proszę użyć przeglądarki Chrome, aby uzyskać bardziej przystępny odtwarzacz wideo

Highlights of the Tampa Bay Buccaneers against the Pittsburgh Steelers from Week Six of the NFL season.

Highlights of the Tampa Bay Buccaneers against the Pittsburgh Steelers from Week Six of the NFL season.

„Pracuje tak ciężko jak każdy” – powiedział Bowles. „Specjalne traktowanie? Było kilku chłopaków, którzy opuścili spotkania i niektóre praktyki z powodu jakiejś specjalnej rzeczy. Po prostu nie jest to nagłaśniane, ponieważ nie są nim.

„To po prostu przychodzi z terytorium. Nie przejmujesz się tym zbytnio.”

Następnie zapytany, czy Brady jest tak samo „zamknięty” jak w przeszłości, Bowles odpowiedział: „tak.”

Główny trener Buccaneers, w swoim pierwszym roku prowadzenia drużyny, dodał również, że Brady jest „całkowicie zdrowy”, zapytany o to, czy kontuzje prawego barku i palca serdecznego, odniesione w ciągu pierwszych sześciu tygodni sezonu, wpływają na jego celność.

Brady poprowadził Buccaneers do tytułu Super Bowl w swoim pierwszym sezonie z drużyną w 2020 roku, ale w zeszłym roku wyszli z playoffów w rundzie dywizyjnej z przegraną 30-27 z ostatecznymi mistrzami, Los Angeles Rams.

Z Brady’m, który następnie przeszedł na emeryturę i nie przeszedł na emeryturę w ciągu offseason, wielu oczekuje, że to będzie jego ostatni sezon – ale rozpoczął się od rozczarowującego początku, z ofensywą trzymaną do 21 lub mniej punktów w pięciu z sześciu meczów do tej pory w tym sezonie. Tampa zdobyła 21 lub mniej punktów tylko pięć razy w ciągu dwóch poprzednich sezonów z Bradym za sterami.

Tampa Bay Buccaneers quarterback Tom Brady gets heated with the O-line on the sideline during their match against the Pittsburgh Steelers.

Proszę użyć przeglądarki Chrome, aby uzyskać bardziej przystępny odtwarzacz wideo

Brady, który był widziany szalejący na swoją linię ofensywną na linii bocznej podczas ich ostatniej przegranej 20-18 ze Steelers w niedzielę, powiedział po meczu: „Nie zasłużyliśmy na zwycięstwo. To gra, w której trzeba na nią zapracować i gra się dobrze, a my po prostu nie wykonujemy dobrej roboty w tym zakresie.

„Nie sądzę, że robiliśmy to przez sześć tygodni. Myślę, że wszyscy gramy mniej niż to, do czego jesteśmy zdolni. We’ve all got to look at ourselves in the mirror and figure out why.”

He then took to Instagram on Monday, saying the team were not playing like they’re capable of, and that they would „turn it around.”

Instagram Ze względu na preferencje dotyczące zgody, nie możesz oglądać tego Opcje prywatności

Bowles tymczasem powiedział, że jeśli którykolwiek z jego graczy wciąż żyje sukcesem Super Bowl sprzed dwóch sezonów, to „żyje w krainie fantazji.”

„Nie potraktowaliśmy ich lekko”, powiedział Bowles o porażce Steelers. „”Musisz pobrudzić sobie ręce i iść do pracy jak wszyscy inni.

„Myślę, że faceci, którzy żyją z Super Bowl żyją w krainie fantazji. Nikt nam nic nie da. Nikt nie będzie nam współczuł.

„Pracowaliśmy ciężko, ale musimy pracować jeszcze ciężej. Czas na gadanie się skończył. Musisz się postawić albo zamknąć.”

Na szczęście dla Tampy, mimo zacinającego się startu, wciąż są na prowadzeniu w dywizji NFC South. Atlanta Falcons również są 3-3, a New Orleans Saints (2-4) i Carolina Panthers (1-5) zostają w tyle. W niedzielę Buccaneers jadą do Caroliny.

Sky Sports NFL to Twój kanał dedykowany relacjom z NFL przez cały sezon – z mnóstwem programów NFL Network. Nie zapomnij śledzić nas na skysports.com/nfl, na naszym koncie na Twitterze @SkySportsNFL i na Sky Sports – w drodze!