Bośnia i Czarnogóra, statystyki i przewidywania

Przy sukcesie plik byłby… rozliczony. W grupie 3 Lidze B Lidze Narodów, na dwa dni przed końcem fazy grupowej, Bośnia jest na prowadzeniu z przewagą jednego metra nad Czarnogórą. Dalej, daleko w tyle, Finlandia i Rumunia. W słowiańskich derbach pomiędzy Bośnią i Czarnogórą, zwycięstwo gospodarzy przypieczętowałoby układ, pozwalając Dzeko i jego kolegom z drużyny na zapewnienie sobie pierwszego miejsca w grupie z jednym meczem w zapasie.

Odgadnij dokładny wynik meczu Bośnia-Czarnogóra i wygraj!

Kurs faworyzuje Bośnię, poznaj przewidywania

W pierwszym etapie, w Czarnogórze, skończyło się 1-1 i, co warto podkreślić, Bośnia jest jedyną z czterech reprezentacji w tej grupie wciąż niepokonaną. Dotychczas zremisowała dwa mecze wyjazdowe (oba 1-1) i zdobyła trzy punkty w dwóch u siebie. Rozszyfrowanie tego przedostatniego meczu byłoby z pewnością łatwiejsze, gdyby Czarnogóra nie wygrała w Rumunii z przekonującym 3-0. Sukces, który pozwala im pozostać w kontakcie z liderami i żywić (przynajmniej) nadzieje na ich wyprzedzenie.
Na papierze wszystko jest możliwe, ale patrząc na historię obu drużyn, nie sposób nie obdarzyć zaufaniem znaku „1”, który, również ze względu na kurs, wydaje się zasługiwać na nieco większe zaufanie. Jest też grany na 1,74, czyli ciekawą premię.

Chcesz być na bieżąco z prognozami w czasie rzeczywistym? Zapisz się za darmo do Grupy Telegramowej GOLLO, prognozatora Tuttosportu