Borussia M. pokonuje Herthę idzie w dół: kilka minut dla Boatenga i Jovetica

TURIN – Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu 1-0 z Herthą Berlin, Borussia Mönchengladbach chwilowo podbiła szczyt klasyfikacji Bundesligi. Gospodarze, mimo że cierpieli na początku, odblokowali wynik dzięki rzutowi karnemu strzelonemu przez Plea. W drugiej połowie Hofmann nie zdołał podwoić się z jedenastu metrów.

Borussia M.-Hertha Berlin 1-0, wyniki i statystyki

Wyniki i wyniki Bundesligi

Pierwsza połowa

Hertha lepiej zaczęła i od razu zagroziła bramce Sommera wnioskiem z Lukebakio. Gospodarze odpowiadają natychmiast Plea, który z kilku kroków trafia w słupek. Nie brakowało emocji, a obrońca gości musiał interweniować, by przechwycić strzał Bensebainiego. Hertha znów była groźna w kilku okazjach, ale Borussia Mönchengladbach objęła prowadzenie dzięki rzutowi karnemu Plea . Przed upływem połowy goście udaremnili kilka szans na wyrównanie.

Druga połowa

W drugiej połowie gospodarze mieli okazję do podwojenia z rzutu karnego. W momencie przyznania karnego goście zostali z dziesięcioma ludźmi z powodu wyrzucenia Uremovicia. Hofmann miał jednak swój strzał uratowany z jedenastu metrów przez bramkarza Herthy – Christensena. Wejście na boisko Boatenga i Jovetica nie zmienia kart na stole. W finale, z Herthą w dziesięciu, gospodarze są bliscy podwojenia wyniku za sprawą Thurama, który zaprzepaszcza dobrą szansę na realizację przewagi.

Zapisz się do ligi fantasy Tuttosport League i wygraj wspaniałe nagrody!