Bill Simmons nazywa nowy wygląd Kings „niesamowicie oglądalną drużyną”

Bill Simmons: New-look Kings 'incredibly watchable’ originally appeared on NBC Sports Bayarea

Prawdopodobnie istnieje wiele różnych słów, których obserwatorzy NBA mogliby użyć, aby opisać Kings w tym momencie.

Dla Billa Simmonsa z The Ringer przymiotnik ten brzmi „watchable” Cóż, zamieniając to na komplement: „Niesamowicie oglądalny”.

Po tym jak Królowie podobno przehandlowali snajpera Atlanty Hawks Kevina Huertera, Simmons przedstawił potencjalny skład Sacramento na sezon 2022-23.

„To niesamowicie oglądalna drużyna!” Napisał Simmons.

W odpowiedzi Simmons powiedział, że roster Kings wygląda podobnie do międzynarodowego zespołu, który pokonałby reprezentację Stanów Zjednoczonych w połowie lat 2000 (Team USA niesławnie zdobył brąz na Olimpiadzie w Atenach w 2004 roku).

„I kinda dig it” – powiedział Simmons.

Nazwiska, które wymienił Simmons z pewnością tworzą ciekawą grupę graczy.

Kings będą prowadzeni przez De’Aarona Foxa, Harrisona Barnesa i Domantasa Sabonisa. Dodajmy do tego Huertera i Malika Monka – z którym Kings podobno uzgodnili umowę – oraz innych jak Richaun Holmes, Davion Mitchell i nr 4 pick Keegan Murray, a jasne jest, że talent jest. Nie ma jednak pewności, jak dokładnie kawałki będą pasować do siebie, dopóki nie pojawią się na boisku.

Related: Grading Kings’ free agency move to reunite Monk, Fox

Plus, they’ll all be playing under a new coach in Mike Brown.

Wiele może się jeszcze wydarzyć zarówno w free agency, jak i w handlu przed rozpoczęciem sezonu. Ale przynajmniej jeden wybitny analityk NBA jest zaintrygowany tym, czym mogą być Kings.