Bezpośrednia Malta – Włochy o 20:45: gdzie oglądać w TV, streaming i prawdopodobne składy

TA’ QALI – Prowadzone przez Roberto Manciniego Włochy chcą zrewanżować się za porażkę Maradony z Anglią. Azzurri w pierwszej rundzie kwalifikacji do Euro 2024 nie zdołali narzucić się drużynie Southgate’a, przegrywając 1-2, ale znaleźli pierwszego gola w reprezentacji Mateo Retegui, który może dziś wrócić jako starter. Dziś o 20:45, na Stadionie Narodowym w Ta’ Qali, Włochy zmierzą się z Maltą, która w pierwszym meczu grupy C przegrała z Macedonią Północną. Mecz, który należy za wszelką cenę dowieźć do domu i nie wolno go lekceważyć, jak zadeklarował Mancini na konferencji prasowej w przeddzień meczu.

Gdzie oglądać Malta-Włochy: telewizja na żywo i streaming

Mecz kwalifikacyjny Euro 2024 Malta – Włochy zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym w Ta’ Qali o godzinie 20:45 i będzie dostępny w telewizji na kanale Rai 1, a także w streamingu na odpowiedniej aplikacji RaiPlay.

Malta – Włochy, oficjalne składy

MALTA (3-5-2): Bonello; Attard, Borg, Apap; J. Mbong, Yankam, Guillaumier, N. Muscat, Corbalan; Satariano, Jones. CT: Marcolini.
A disposizione: Grech, Formosa, Camenzuli, Micalief, P. Mbong, Teuma, Nwoko, Dimech, Paiber, Kristensen, Brown, Z. Muscat. Niedostępny: brak. Zdyskwalifikowani: brak. Zawodnicy będący na spalonym: brak.

WŁOCHY (4-3-3): Donnarumma; Emerson, Scalvini, Romagnoli, Di Lorenzo; Cristante, Pessina, Tonali; Gnonto, Retegui, Politano. CT: Mancini.
A disposizione: Carnesecchi, Meret, Falcone, Darmian, Toloi, Acerbi, Spinazzola, Jorginho, Verratti, Frattesi, Berardi, Scamacca. Niedostępni: Barella, Bonucci, Chiesa, Dimarco, Provedel. Odsunięty na bok: brak. Offside: brak.