Barcelona rozwiązała go w finale: Pedri-Torres, 2-0 dla Cadiz

BARCELONA (Hiszpania) – Po bezbramkowym remisie w meczu otwarcia z Getafe, Barcelona pokonała Cádiz 2-0 i tym samym odniosła pierwsze zwycięstwo w tym sezonie La Liga.

Z wynikiem w równowadze do 82. minuty , to młody talent Pedri odblokował wynik dla Blaugrany Xaviego. W ostatnich minutach, a dokładnie w 94. minucie, to Ferran Torres – po asyście Lewandowskiego – uzupełnił wynik.

Barcelona v Girona, tabela wyników i statystyki

Girona, tris w Getafe. Atletico remisuje

Girona, która pierwszego dnia zremisowała 1:1 z Realem Sociedad, również zdobyła cztery punkty, wygrywając dziś 3:0 z Getafe. Herrera otworzył wynik w 12. minucie, a następnie były gracz Regginy Stuani wpadł w szał, zdobywając bramki w 55. i 65. minucie. W Sewilli Atletico Madryt zremisowało z Betisem, a mecz zakończył się wynikiem 0-0. W tabeli obie drużyny mają po cztery punkty.