Astros depczą White Sox 21-5, Bregman trafia dwa home runy

Alex Bregman uderzył w dwa homery i dwa dublety, wbijając w karierę sześć biegów i napędzając Houston Astros przeszedł Chicago White Sox, 21-5, w czwartek.

Houston’s run total tied for the second most in team history – the Astros scored 23 against Baltimore in 2019.

The Astros wound up with 25 hits as Bregman, Kyle Tucker and Christian Vázquez tied career highs with four each. Chas McCormick, który miał pięć RBI, i Trey Mancini homerowali liderów AL West.

Houston Astros score 21 RUNS in blowout victory vs. White Sox

Houston Astros score 21 RUNS in blowout victory vs. White Sox

Astros wygrali z Chicago White Sox 21-5 dzięki trafieniom Treya Manciniego, Alexa Bregmana i Chasa McCormicka.

White Sox second baseman Josh Harrison rozegrał dziewiątą rundę i pozwolił na cztery biegi i sześć trafień w swoim trzecim występie na boisku w tym sezonie.

Bregman, którego ośmiomeczowa passa trafień została przerwana w środę, zdobył cztery punkty. Trafił parę dwutrunowych dysków dla piątej gry multi-homerowej w swojej karierze i pierwszej od 28 maja 2019 roku przeciwko Chicago Cubs.

Wielki dzień Bregmana faktycznie nie zaczął się tak dobrze. Został wyrzucony na strikes, aby zakończyć pierwszą i miał słowa z sędzią talerza Ramonem De Jesusem, który następnie wyrzucił trenera uderzenia Astros Alexa Cintróna.

Do końca popołudnia Bregman był w znacznie lepszym nastroju i podpisał autografy dla fanów po ostatnim outie.

Astros wygrali po raz szósty w swoich ostatnich ośmiu meczach. Poprawili się do 34-19 przeciwko drużynom z rekordem .500 lub lepszym.

Gavin Sheets uzyskał rekordowe w karierze cztery trafienia dla White Sox, którzy przegrali drugi dzień z rzędu i podzielili się czteromeczową serią.

Po ośmiu biegach w pierwszych trzech meczach serii, Astros się rozluźnili.

Houston zdobyło sześć razy w czwartym starcie, goniąc Lucasa Giolito (9-7) i obejmując prowadzenie 10-0. Bregman wbił piątkę z Vince’em Velasquezem, by zakończyć ten zryw, a w szóstej rundzie znów wbił piątkę.

Giolito wytrzymał trzy inningi, wyrównując swój najkrótszy start w sezonie przeciwko Cleveland 22 lipca, kiedy to pozwolił na sześć biegów przy dziewięciu trafieniach.

Giolito pozwolił na 15 biegów przy 15 trafieniach w dwóch startach przeciwko Astros w tym sezonie.

Luis Garcia (10-8) zablokował Chicago przez pierwsze cztery inningi, ale został ściągnięty po tym, jak potrzebował 97 uderzeń, aby zakończyć pięć inningów. Yoán Moncada zdobył trzypunktowego homera w piątej rundzie.

Astros byli w stanie zdobyć jeszcze więcej punktów. Środkowy White Sox AJ Pollock pozbawił José Altuve’a dodatkowej bazy, łapiąc go w pobliżu szczytu ogrodzenia w szóstym meczu.

Reportaż Associated Press.


Major League Baseball

Więcej z Major League Baseball Śledź swoich ulubieńców, aby otrzymywać informacje o meczach, wiadomościach i nie tylko.