Arkansas Baseball 2023 Lineup Projection: Nr 4

Jesteśmy 13 dni od Arkansas baseball, a HawgBeat kontynuuje swoją serię zapowiedzi składu dla 2023 Diamond Hogs.

Razorbacks zwrócą tylko dwóch starterów z zeszłorocznego składu, więc fani szybko zapoznają się z wszystkimi nowymi twarzami.

Dzięki relacjom ze zgrupowań, cotygodniowym notatkom, podglądom pozycji, podcastowi Diamond Hawgs i nie tylko, HawgBeat zapewnia najlepsze pokrycie Arkansas w baseballu.

Kontynuujemy sprawy z miejscem do sprzątania, wypełnionym przez gracza, którego nie trzeba przedstawiać fanom Razorback…

#6 – Brady Slavens – 1B

Sr. | L/R | 6′ 3″ | 205

Olathe, Kan. / Olathe Northwest HS / Wichita State / Johnson County CC

2022: 63 mecze, .255/.332/.523, 35 R, 61 H, 10 2B, 3 3B, 16 HR, 58 RBI, 30 BB/66 K, 2 SB

Powrót na rok trzeci w mundurze Razorback, Brady Slavens jest w pełni zdrowy po operacji offseason na łokciu rzucającym, który przeszkadzał mu przez większość sezonu 2022.

„Żadnego bólu” Slavens powiedział 28 stycznia. „Czuje się naprawdę dobrze”

Slavens, 22, kształtuje się być jednym z kamieni węgielnych dla Diamond Hogs w tym roku, dołączając do Peyton Stovall jako jedyny inny powracający starter w polu. Jego 30 home runów i 121 RBI podczas jego kariery Arkansas pokazują bogactwo doświadczenia, które przynosi przeciwko SEC pitching w porządku, który poważnie brakuje go.

Podczas gdy jego 16 longballs związane dla zespołu prowadzić w 2022, Slavens wziął krok wstecz statystycznie w prawie każdej innej kategorii z roku poprzedniego. Jego 66 strikeoutów było również rekordem drużyny, a on sam zanotował spadki w liczbie biegów, trafień, podwojeń, RBI, średniej, procentu bazowego i procentu sluggingu pomimo 11% wzrostu liczby występów na boisku.

Jak wspomniał jesienią trener Dave Van Horn, rok 2023 przynosi nową szansę dla Slavensa i wydaje się, że jest z nią dużo mniejsza presja.

„Zobaczył tej jesieni, że będzie otoczony przez niektórych dobrych graczy, więc to nie jest tak, że ma iść tam i uderzyć trzyrun homer co drugi at bat,” Van Horn powiedział Nov. 9. „Naprawdę pracujemy z nim idąc w drugą stronę, jak zrobił całkiem dużo w dół odcinka. Pamiętam home run, który uderzył po przeciwnej stronie pola przeciwko Oklahoma State, który dał nam prowadzenie w tym regionie i kilka piłek w środku przeciwko Północnej Karolinie. Myślę, że będzie miał dla nas dobry rok.”

Van Horn zauważył w zeszłym miesiącu, że Slavens i sztab trenerski utknęli z tym podejściem do środkowej części boiska, powołując się na jeden konkretny at-bat w tym offseason, w którym uderzył boisko na wewnętrznej połowie ponad 400 stóp w drugą stronę.

Po drugiej stronie rzeczy, Slavens figuruje z powrotem na pierwszej bazie, gdzie spędził większość sezonu 2021. W zeszłym roku był głównie ograniczony do miejsca wyznaczonego do gry, ponieważ zmagał się z dyskomfortem w łokciu – co spowodowało operację naprawy niestabilności nerwu łokciowego.

Van Horn był nieugięty przez cały offseason, że tak będzie. Jednak Slavens wziął udział w ćwiczeniach na trzeciej bazie przed obydwoma otwartymi próbami w ostatni weekend, a nawet zaliczył kilka inningów na gorącym rogu pod koniec sobotniego konkursu.

W małej próbce, Slavens wyglądał w najgorszym wypadku na przydatnego, wykonując kilka rzutów przez diament do Caleba Cali, który ma być podstawowym trzecim bazowym.

Slavensowi nie jest obca druga strona pola, grał tam w szkole średniej, w Wichita State, w junior college’u i ponownie w Fayetteville podczas jesieni przed sezonem 2021. Nie podał żadnych wskazówek, jak często fani powinni spodziewać się zobaczyć go po lewej stronie.

„Nie wiem”, powiedział Slavens. „Po prostu idę z tym, co jest na karcie składu.”

The Diamond Hogs będzie kontynuował prasowanie ich preferowanego defensywnego wyrównania w ciągu najbliższych kilku weekendów podczas scrimów. W tym tygodniu burza lodowa sprawiła, że boisko na Baum-Walker Stadium nie nadaje się do gry, więc akcja nie będzie widoczna dla publiczności w ten weekend, ale media i fani powinni mieć szansę obejrzeć je ponownie w piątek.

Sezon Arkansas rozpocznie się 17 lutego podczas College Baseball Showdown w Arlington w Teksasie. Pierwszy mecz przeciwko Texas Longhorns na Globe Life Field zaplanowany jest na godzinę 19:00 CT.

HawgBeat’s Lineup Breakdown Series

1. #12 – Tavian Josenberger – CF

2. #10 – Peyton Stovall – 2B

3. #6 – Caleb Cali – 3B/DH

4. #17 – Brady Slavens – 1B

5. (Niedziela, 5 lutego)

6. (Poniedziałek, 6 lutego)

7. (Wtorek, 7 lutego)

8. (Środa, 8 lutego)

9. (Czwartek, 9 lutego)

Ławka zawodników (Piątek, 10 lutego)

Więcej treści o baseballu w Arkansas