Allsvenskan, wyrównane kursy w Sirius-Goteborg

Cztery mecze 11 dnia Allsvenskan, najlepszej szwedzkiej ligi, zostaną rozegrane w poniedziałek 27 czerwca o godzinie 19:00. Jednym z meczów, o których mowa, jest Sirius-Goteborg, mecz o wyrównanych szansach. Tym bardziej warto poszukać jakichś statystycznych wskazówek, które pomogą Ci wybrać predykcję.

Syriusz-Goteborg, odgadnij wynik i wygraj nagrody!

Czy obaj zdobywają punkty? Poznaj szanse

Zauważ, że ani Syriusz u siebie, ani Göteborg na wyjeździe jeszcze nie zremisowały. Spojrzenie na wyniki Goal/No Goal pokazuje, że w dwóch ostatnich meczach przed przerwą Syriusz zdobył dwukrotnie Goal, poprzedzony passą siedmiu kolejnych No Goal. Goal i Over, w których Göteborg strzelił u siebie tylko w Elfsborgu, podczas gdy w pozostałych czterech meczach wyjazdowych padały odwrotne wyniki.
Mecz, który zapowiada się na wyrównany, tym bardziej po dość długiej nieobecności meczów o wysoką stawkę. Znak X jest dla osób o słabym sercu, być może Cel, na tablicy po 1.70, jest najwłaściwszym wynikiem w tej sytuacji.

Chcesz być na bieżąco z prognozami w czasie rzeczywistym? Subskrybuj za darmo grupę GOLLO Telegram, predyktor Tuttosport